Quote (Xasthur @ 12 Apr 2013 21:42)
Tak się składa, że mój barb jest jednym z najlepszych regen barbów w EU i za chuja bym go nie puścił MP1, a nawet MP0 w A3. Bot jest zwyczajnie za głupi na to. O ile wiem, wszystkie profile i konfingi są ustawione pod SC. Nie ma nawet głupiego chickena czy wycofania się w razie niskiego poziomu życia. Wystarczy, że koleżka się zablokuje przy elitce z arcane i żadne regeny nie pomogą. Robiłem bardzo wiele testów swoim barbem na PTR i nie tylko, i doskonale wiem, co piszę. Koleżka na 100% umarłby w drodze do setki. No chyba, że naprawdę ekstremalnie defensywnie się go usposobi (5M+ EHP, 6k+ regen etc, 20k dps), ale raz że nawet to nie daje gwarancji, a dwa, że taki barb byłby bardzo powolny.
A że boty są na HC, to wiem. Jednak jest to marny procent tego, co jest na SC.
monk 95k+ life 1050+ @ regen i mp 1/2 trzeba czasem uciekac..