d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17607617627637641715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2013 01:25pm
Quote (WaitAMinute @ Apr 17 2013 09:07pm)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Swietlik-2154/hero/1684308

co wymieniać następne w kolejności? ;d


armor tala na zuni
Member
Posts: 930
Joined: Dec 6 2007
Gold: 0.04
Apr 17 2013 02:11pm
Kto pod expi 41lvl do 60 za igg ?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 18 2013 03:02pm


hm?
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Apr 18 2013 04:14pm
Quote (Xasthur @ 12 Apr 2013 21:42)
Tak się składa, że mój barb jest jednym z najlepszych regen barbów w EU i za chuja bym go nie puścił MP1, a nawet MP0 w A3. Bot jest zwyczajnie za głupi na to. O ile wiem, wszystkie profile i konfingi są ustawione pod SC. Nie ma nawet głupiego chickena czy wycofania się w razie niskiego poziomu życia. Wystarczy, że koleżka się zablokuje przy elitce z arcane i żadne regeny nie pomogą. Robiłem bardzo wiele testów swoim barbem na PTR i nie tylko, i doskonale wiem, co piszę. Koleżka na 100% umarłby w drodze do setki. No chyba, że naprawdę ekstremalnie defensywnie się go usposobi (5M+ EHP, 6k+ regen etc, 20k dps), ale raz że nawet to nie daje gwarancji, a dwa, że taki barb byłby bardzo powolny.
A że boty są na HC, to wiem. Jednak jest to marny procent tego, co jest na SC.


monk 95k+ life 1050+ @ regen i mp 1/2 trzeba czasem uciekac..
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 19 2013 04:41pm
Quote (rollen @ 19 Apr 2013 00:14)
monk 95k+ life  1050+ @  regen i mp 1/2 trzeba czasem uciekac..


Pokaz tego monka. :ph34r:
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 19 2013 04:49pm
Quote (rollen @ 18 Apr 2013 23:14)
monk 95k+ life  1050+ @  regen i mp 1/2 trzeba czasem uciekac..


wtf tyle zycia, nie lepiej z wiekszym dmg i dmg converted to life?

Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Apr 20 2013 06:13am
Quote (Tradek_Mk @ 19 Apr 2013 23:49)
wtf tyle zycia, nie lepiej z wiekszym dmg i dmg converted to life?


To jest hardcore tu trzeba miec rezerwę life w razie jakiegoś freeza/przyblokowania/DC/buga
Nim więcej life tym dłużej wytrzymasz. W standardowych sytuacjach dpsu i LS wystarczayłoby by przezyć nawet z mniejszą ilością life.
Member
Posts: 27,205
Joined: Mar 27 2006
Gold: 8,406.62
Apr 20 2013 12:25pm
pograłbym sobie może ale nie ma na to czasu :(
w ogóle warto kupować?
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 20 2013 02:59pm
nie gralem od 1.0.5 i chyba czas na powrot. gdzie sie teraz expi? zaszly jakies diametralne zmiany w rozgrywce?
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 20 2013 03:04pm
Quote (YaYco @ Apr 20 2013 08:59pm)
nie gralem od 1.0.5 i chyba czas na powrot. gdzie sie teraz expi? zaszly jakies diametralne zmiany w rozgrywce?


akt1 najelpeij wchodzi
Go Back To Polska Topic List
Prev17607617627637641715Next
Add Reply New Topic New Poll