d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1759760761762763805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 19 2015 03:06am
Quote (50groszy @ 19 Sep 2015 11:05)
Mam kv5 ale teraz to nic specjalnego, ma doczekać sie buffa, kv5 czasem pojawia sie w sklepie podarunkowym w paczce z goldem i premka.


Nerfili go? Jak gralem nim 3 lata temu to byl zajebisty. Zawsze top tier i mozna bylo facerollowac przeciwnikow.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 19 2015 03:17am
Nie nerfili, ale reszta sie zmieniła, te jego cycki z przodu to porażka, działo daje radę na 8 kach, ale i tak trzeba sie nagimnastykować, na 9 to już kaplica. Ma być jeszcze rebalans perkow, gdzie radiooperator ma przejąć 6ty zmysł, gdzie ta jebana kurwa siedzi w tym r2d2 i umiera 30 razy na bitwe.
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 19 2015 03:20am
Quote (50groszy @ 19 Sep 2015 11:17)
Nie nerfili, ale reszta sie zmieniła, te jego cycki z przodu to porażka, działo daje radę na 8 kach, ale i tak trzeba sie nagimnastykować, na 9 to już kaplica. Ma być jeszcze rebalans perkow, gdzie radiooperator ma przejąć 6ty zmysł, gdzie ta jebana kurwa siedzi w tym r2d2 i umiera 30 razy na bitwe.


No r2d2 byl smieszkowy xd
Ja tym kw zawsze sie wpierdalalem przeciwnikom w dupy i strzelalem z przylozenia. Gralem nim jak medem i bylo fajnie.
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Sep 19 2015 03:55am
Quote (Bozia @ Sep 19 2015 08:31am)
1100-1200 wn8 cuz to pierwsze konto, lekko ponad 6k bitew winrate powyżej 51%


no to:
na same czolgi wypierdoliles okolo 800pln
wn8 raczej slabe czyli troche minus (spoko jakbys znal jakiegos skurwysyna co by Ci podbil przynajmniej do zielnoego czyli 1400(?))
ogolnie z wn8 bardzo podobna sprawa jak elo w lolu co nie, 1100-1200 to jest jakis gold V pewnie, watpie, zebys sprzedal konto na lolu z gold V :P

reasumując jakby wn8 byl conajmniej 1400 to mysle, ze za jakies 3-4 stówki konto powinienes opchnąc

This post was edited by JarooJas on Sep 19 2015 03:58am
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 19 2015 03:56am
Quote (TheFirstJesusKun @ 19 Sep 2015 11:20)
No r2d2 byl smieszkowy xd
Ja tym kw zawsze sie wpierdalalem przeciwnikom w dupy i strzelalem z przylozenia. Gralem nim jak medem i bylo fajnie.



Musieli mu coś zrobić, bo jest strasznie ociężały, nie poramujesz nim jak kiedys
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 19 2015 04:03am
Quote (JarooJas @ 19 Sep 2015 11:55)
no to:
na same czolgi wypierdoliles okolo 800pln
wn8 raczej slabe czyli troche minus (spoko jakbys znal jakiegos skurwysyna co by Ci podbil przynajmniej do zielnoego czyli 1400(?))
ogolnie z wn8 bardzo podobna sprawa jak elo w lolu co nie, 1100-1200 to jest jakis gold V pewnie, watpie, zebys sprzedal konto na lolu z gold V :P

reasumując jakby wn8 byl conajmniej 1400 to mysle, ze za jakies 3-4 stówki konto powinienes opchnąc


Bez przesady kolego, jakby pogonił to za100 to byłoby dobrze, nawet przy tym 1400 wn

This post was edited by 50groszy on Sep 19 2015 04:04am
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 19 2015 04:04am
Quote (JarooJas @ 19 Sep 2015 11:55)
no to:
na same czolgi wypierdoliles okolo 800pln
wn8 raczej slabe czyli troche minus (spoko jakbys znal jakiegos skurwysyna co by Ci podbil przynajmniej do zielnoego czyli 1400(?))
ogolnie z wn8 bardzo podobna sprawa jak elo w lolu co nie, 1100-1200 to jest jakis gold V pewnie, watpie, zebys sprzedal konto na lolu z gold V :P

reasumując jakby wn8 byl conajmniej 1400 to mysle, ze za jakies 3-4 stówki konto powinienes opchnąc


za 180 mialem do kupienia konto z premkami pod CW i twierdze VI / VIII
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Sep 19 2015 04:43am
jak tak to spoko

@bozia Twoje konto jest warte 50pln
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 19 2015 04:50am
talon na kurwe burzynska
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 19 2015 05:04am
Quote (JarooJas @ 19 Sep 2015 12:43)
jak tak to spoko

@bozia Twoje konto jest warte 50pln


tez tak napisalem ^_^ 10min offer
Go Back To Polska Topic List
Prev1759760761762763805Next
Add Reply New Topic New Poll