Quote (rurzowiak @ 10 Sep 2023 23:44)
Jadłem dzisiaj kurczaka (udka), ziemniaki i całkiem smaczną surówkę zakupioną w biedronce.
no surówki w biedro są niezłe
Quote (firstmurloc @ 10 Sep 2023 23:48)
niezle :)
ja jadlem karkowke i pizze :) a jutro powrot na kurczak i ryz :>
mniam