d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev17576777879499Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 10 2023 05:52am
Quote (firstmurloc @ 10 Sep 2023 12:56)
mozna zamowic tez normalny obiad a nie tylko syf, albo zrobic dzien wczesniej :mellow:


nie umiem za bardzo gotować, a ostatnio kebab zamówiłem to ze 8 zł za dojazd policzyli
Member
Posts: 30,809
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 10 2023 07:40am
Quote (czu @ Sep 10 2023 01:52pm)
nie umiem za bardzo gotować, a ostatnio kebab zamówiłem to ze 8 zł za dojazd policzyli


dużo i ciężko pracujesz. stać Cię drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 10 2023 08:07am
Quote (cbx1992 @ 10 Sep 2023 15:40)
dużo i ciężko pracujesz. stać Cię drogi kolego :mellow:


dużo tak ale czy ciężko?
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 10 2023 03:44pm
Jadłem dzisiaj kurczaka (udka), ziemniaki i całkiem smaczną surówkę zakupioną w biedronce.
Member
Posts: 10,809
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 10 2023 03:48pm
Quote (rurzowiak @ Sep 10 2023 11:44pm)
Jadłem dzisiaj kurczaka (udka), ziemniaki i całkiem smaczną surówkę zakupioną w biedronce.


niezle :)

ja jadlem karkowke i pizze :) a jutro powrot na kurczak i ryz :>
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 10 2023 04:23pm
Quote (rurzowiak @ 10 Sep 2023 23:44)
Jadłem dzisiaj kurczaka (udka), ziemniaki i całkiem smaczną surówkę zakupioną w biedronce.


no surówki w biedro są niezłe
Quote (firstmurloc @ 10 Sep 2023 23:48)
niezle :)

ja jadlem karkowke i pizze :) a jutro powrot na kurczak i ryz :>


mniam
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2023 07:37am
Kiełbachę.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2023 07:58am
Mielone surowka Coleslaw I ziemniaki gotowane których wchuj nie lubię ale muszę jeść :cry:

This post was edited by Mis_nom on Sep 11 2023 07:59am
Member
Posts: 30,809
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 11 2023 08:14am
dziś pierś z kurczaka z wczoraj bo w chuj usmażyłem tylko że teraz z z ryżem i papryką konserwową ;)
Member
Posts: 10,809
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 11 2023 09:22am
tak jak mowilem powrot na kurczak i ryz :) jakas marynata pikantna najebalem tego srogo na piers z kurczaka i zobaczymy co bedzie :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev17576777879499Next
Add Reply New Topic New Poll