☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev
1
75
76
77
78
79
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 334429
Replies: 17149
Track Topic
groom
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
6.66
#761
Nov 20 2012 07:14am
BTW, jaki jest najlepszy trzeci pasyw na Monka do farmy mp1 (mam ten od resów i armora)? Nie chce tego do ms.
Elobos
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold
:
270.00
#762
Nov 20 2012 07:18am
Quote (groom @ Nov 20 2012 02:14pm)
BTW, jaki jest najlepszy trzeci pasyw na Monka do farmy mp1 (mam ten od resów i armora)? Nie chce tego do ms.
ja tam uzywam jednosci, determinacji i drogi straznika
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#763
Nov 20 2012 07:38am
Quote (groom @ Nov 20 2012 02:14pm)
BTW, jaki jest najlepszy trzeci pasyw na Monka do farmy mp1 (mam ten od resów i armora)? Nie chce tego do ms.
skoro na mp1 to czemu nie chcesz movement speed?
groom
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
6.66
#764
Nov 20 2012 07:43am
Quote (DrCox @ 20 Nov 2012)
barboro na mp1 to czemu nie chcesz movement speed?
Bo i tak jest wolniejszy od barba a 24 ms z itemow mi starcza. Wole zeby lepiej bil moby niz szybciej biegal. Zastanawialem sie nad pasywem do dodge albo tym co generuje 2pkt sily duchowej.
This post was edited by groom on Nov 20 2012 07:56am
vipszczur
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
97.84
#765
Nov 20 2012 08:13am
strasznie czesto crashuje mi diabła, wiecie co może być przyczyną?
HunTer]nK[
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold
:
1.00
Warn: 60%
#766
Nov 20 2012 08:18am
Quote (vipszczur @ Nov 20 2012 02:13pm)
strasznie czesto crashuje mi diabła, wiecie co może być przyczyną?
uzywanie niedozwolonych programow
kaaba
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
950.00
Warn: 20%
#767
Nov 20 2012 08:26am
Jesli ktos jest zaiteresowany w czechach mozna kupic diablo za 140pln if you know what i mean
gierolpelnakurwa
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold
:
3,978.00
#768
Nov 20 2012 08:33am
Quote (kaaba @ Nov 20 2012 04:26pm)
Jesli ktos jest zaiteresowany w czechach mozna kupic diablo za 140pln if you know what i mean
taniej na popularnym polskim serwisie aukcyjnym. tak to polecam rosje. <100zl wychodzi
vipszczur
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
97.84
#769
Nov 20 2012 08:36am
Quote (HunTer]nK[ @ 20 Nov 2012 15:18)
uzywanie niedozwolonych programow
pewnie tak, ale mnie chodzi o zwykla gre bez niedozwoloncyh programow
Westo
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold
:
Locked
Warn: 40%
#770
Nov 20 2012 08:37am
Quote (vipszczur @ Nov 20 2012 02:36pm)
pewnie tak, ale mnie chodzi o
zwykla gre bez niedozwoloncyh programow
aha ;d siemaaa
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
75
76
77
78
79
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact