d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev175767778791715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 20 2012 07:14am
BTW, jaki jest najlepszy trzeci pasyw na Monka do farmy mp1 (mam ten od resów i armora)? Nie chce tego do ms.
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Nov 20 2012 07:18am
Quote (groom @ Nov 20 2012 02:14pm)
BTW, jaki jest najlepszy trzeci pasyw na Monka do farmy mp1 (mam ten od resów i armora)? Nie chce tego do ms.


ja tam uzywam jednosci, determinacji i drogi straznika
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 20 2012 07:38am
Quote (groom @ Nov 20 2012 02:14pm)
BTW, jaki jest najlepszy trzeci pasyw na Monka do farmy mp1 (mam ten od resów i armora)? Nie chce tego do ms.


skoro na mp1 to czemu nie chcesz movement speed?
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 20 2012 07:43am
Quote (DrCox @ 20 Nov 2012)
barboro na mp1 to czemu nie chcesz movement speed?


Bo i tak jest wolniejszy od barba a 24 ms z itemow mi starcza. Wole zeby lepiej bil moby niz szybciej biegal. Zastanawialem sie nad pasywem do dodge albo tym co generuje 2pkt sily duchowej.

This post was edited by groom on Nov 20 2012 07:56am
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 20 2012 08:13am
strasznie czesto crashuje mi diabła, wiecie co może być przyczyną?
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Nov 20 2012 08:18am
Quote (vipszczur @ Nov 20 2012 02:13pm)
strasznie czesto crashuje mi diabła, wiecie co może być przyczyną?


uzywanie niedozwolonych programow
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 20 2012 08:26am
Jesli ktos jest zaiteresowany w czechach mozna kupic diablo za 140pln if you know what i mean
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold: 3,978.00
Nov 20 2012 08:33am
Quote (kaaba @ Nov 20 2012 04:26pm)
Jesli ktos jest zaiteresowany w czechach mozna kupic diablo za 140pln if you know what i mean


taniej na popularnym polskim serwisie aukcyjnym. tak to polecam rosje. <100zl wychodzi
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 20 2012 08:36am
Quote (HunTer&#93;nK[ @ 20 Nov 2012 15:18)
uzywanie niedozwolonych programow


pewnie tak, ale mnie chodzi o zwykla gre bez niedozwoloncyh programow
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Nov 20 2012 08:37am
Quote (vipszczur @ Nov 20 2012 02:36pm)
pewnie tak, ale mnie chodzi o zwykla gre bez niedozwoloncyh programow


aha ;d siemaaa
Go Back To Polska Topic List
Prev175767778791715Next
Add Reply New Topic New Poll