d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev175767778794030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 19 2011 06:47am
Quote (Last_Hope @ Sep 19 2011 02:41pm)
Możesz kliknąć W E R w 5 wrogów z full hp, gdy powiedzmy Leona nie wykorzystała stuna
Możesz kliknąć W E R, gdy są nieco osłabieni, a jest już po stunie Leony.

Trzeba wyczuć moment kiedy odpalić ulti, tak aby zadziałało i nie paść. Wyjaśnione'd?


to raczej wynika z podstaw wiedzy o lolu
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Sep 19 2011 07:16am
kata jest zajebista, cuz 1 kupiony champ :wub:
Moze nie jest jakas trudna w ogarnieciu, po prostu trzeba wiedziec na co ja stac[wiedziec czy sie zabije czy nie]z ulty na tf zadaje wyjebany dmg tylko uzywanie tego na starcie jest bez sensu. No i passyw ma dobry.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 19 2011 07:19am
Quote (ShamaU @ Sep 19 2011 03:16pm)
kata jest zajebista, cuz 1 kupiony champ  :wub:
Moze nie jest jakas trudna w ogarnieciu, po prostu trzeba wiedziec na co ja stac[wiedziec czy sie zabije czy nie]z ulty na tf zadaje wyjebany dmg tylko uzywanie tego na starcie jest bez sensu. No i passyw ma dobry.


loled hard :lol:
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Sep 19 2011 07:26am
Czekałem troche z odpowiedzia z obawa ze jeszcze tarzasz sie po dywanie. Ale juz pewnie wstales wiec mozesz napisac z czego zes sie zmoczyl ?
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Sep 19 2011 07:32am
Quote (ShamaU @ Sep 19 2011 02:16pm)
kata jest zajebista, cuz 1 kupiony champ  :wub:
Moze nie jest jakas trudna w ogarnieciu, po prostu trzeba wiedziec na co ja stac[wiedziec czy sie zabije czy nie]z ulty na tf zadaje wyjebany dmg tylko uzywanie tego na starcie jest bez sensu. No i passyw ma dobry.


wiesz już jak junglować?
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Sep 19 2011 07:34am
Co robić ?
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Sep 19 2011 07:35am




REBUS ABY UROZMAICIĆ TEMAT

This post was edited by doktor_ironia on Sep 19 2011 07:40am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 19 2011 07:42am
Quote (doktor_ironia @ Sep 19 2011 03:35pm)
http://www.channelmassive.com/blog/wp-content/uploads/2011/05/art_lol_brand.jpg
http://www.iconixbrand.com/images/op/op_brandbk.jpg
http://www.hammond.com/imagescards/fullsize/purple-ty-thank-you-card.jpg

REBUS ABY UROZMAICIĆ TEMAT


Brand op ty

Co wygrałem? :wub:
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 19 2011 07:52am
Quote (19GentlemaN08 @ Sep 19 2011 08:44am)
SoTIS > LoL


Wszystko> sotis, nawet brand.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Sep 19 2011 08:13am
Quote (Last_Hope @ Sep 19 2011 03:42pm)
Brand op ty

Co wygrałem? :wub:


Fg
Go Back To Polska Topic List
Prev175767778794030Next
Closed New Topic New Poll