d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev175767778791961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 14 2011 12:53pm
Quote (VolveR @ 14 Nov 2011 20:40)
Ma ktoś napisy do 5 odcinka Walking Dead?


napi sciagnal mi z godzine temu
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 14 2011 01:18pm
Quote (cOr @ 14 Nov 2011 19:57)
"Hell on Wheels"

ktos cos slyszal/widzial?


Ja mam 2 odcinki na dysku, ale jeszcze nie oglądałem. Podobno dupy nie urywa, ale da się oglądać. B)
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 14 2011 02:12pm
Jak się nazywała ta strona/dodatek do przeglądarki, która pokazywała premiery nowych odcinków wybranych seriali?
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 14 2011 02:14pm
Quote (miki2387 @ Nov 14 2011 10:12pm)
Jak się nazywała ta strona/dodatek do przeglądarki, która pokazywała premiery nowych odcinków wybranych seriali?


seriale viewer
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 14 2011 02:21pm
Quote (Shald @ 14 Nov 2011 22:14)
seriale viewer


Klamiesz :mad:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 14 2011 02:24pm
Quote (miki2387 @ 14 Nov 2011 22:12)
Jak się nazywała ta strona/dodatek do przeglądarki, która pokazywała premiery nowych odcinków wybranych seriali?


next-episode.net
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Nov 14 2011 02:42pm
Quote (cOr @ 14 Nov 2011 19:53)
napi sciagnal mi z godzine temu


A mój napi mi do tego nie znajduje. Szlag mnie trafi.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 14 2011 02:57pm
ale koncowka s02e05 walking dead. nareszcie cos sie zacznie dziac. caly odcinek niezly, ale nadal low w stosunku do I sezonu.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 14 2011 02:57pm
Quote (imnoise @ 14 Nov 2011 22:57)
ale koncowka s02e05 walking dead. nareszcie cos sie zacznie dziac. caly odcinek niezly, ale nadal low w stosunku do I sezonu.


caly odcinek bardzo dobry. i jak dla mnie drugi sezon jest duzo lepszy niz pierwszy (gdzie tylko 2 pierwsze odcinki byly fajne)
Member
Posts: 138
Joined: Nov 11 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 14 2011 02:58pm
Jestem chuliganem. Pierdole seriale Moj serial to chuliganka . Leb rozbity zlamana reka to my Motor wasza udręka.
Go Back To Polska Topic List
Prev175767778791961Next
Add Reply New Topic New Poll