☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
75
76
77
78
79
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43773
Replies: 2055
Track Topic
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#761
May 15 2011 06:53pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 02:51)
juz
nie idz
N1. Nie ma juz tematow do rozmowy o tej porze, a mi sie kurwa nie chce spac. Btw dzis dorzucilem sobie kilka ladnych sigow :3
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#762
May 15 2011 06:54pm
Pozdrawiam, idę jeść i spać.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#763
May 15 2011 06:55pm
Quote (Peu @ 16 May 2011 02:54)
Pozdrawiam, idę jeść i spać.
Jaki kurwa ninja.
Zebys zdechl na cholesterol obzarty gnoju.
e/ zrobilem wlasnie 100 ppd.
This post was edited by Saygon on May 15 2011 06:56pm
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#764
May 15 2011 06:56pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 01:55am)
Jaki kurwa ninja.
Zebys zdechl na cholesterol obzarty gnoju.
a skad wiesz
moze na mase dieta
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#765
May 15 2011 06:57pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 02:56)
a skad wiesz
moze na mase dieta
On non stop wpierdala i jest wieszakiem, a ja ciagle ograniczam i nie moge kurwa schudnac.
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#766
May 15 2011 06:59pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 01:57am)
On non stop wpierdala i jest wieszakiem, a ja ciagle ograniczam i nie moge kurwa schudnac.
jestes grubasem?
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#767
May 15 2011 07:01pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 02:59)
jestes grubasem?
No niestety tak. Mam sklonnosc do tycia, a do tego lubie wpierdalac.
Ale 100 kg nie przekraczam nigdy.
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#768
May 15 2011 07:04pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:01am)
No niestety tak. Mam sklonnosc do tycia, a do tego lubie wpierdalac.
Ale 100 kg nie przekraczam nigdy.
http://www.m0ar.org/3798
Hehehe. Rzart.
jak masz 2metry to ok
ja bym jeszcze chcial przytyc 5kg ale niestety w brzuch sie odklada wszystko.
Nie idz jeszcze, spamuj
tj pisz madrzutkie posty
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#769
May 15 2011 07:05pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 03:04)
http://www.m0ar.org/3798
Hehehe. Rzart.
jak masz 2metry to ok
ja bym jeszcze chcial przytyc 5kg ale niestety w brzuch sie odklada wszystko.
Nie idz jeszcze, spamuj
tj pisz madrzutkie posty
181 niestety.
Jak naprawie noge to chyba wykurwie na silownie i schudne do 85.
e/ niszcze wlasny oficjalny temat :f
This post was edited by Saygon on May 15 2011 07:06pm
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#770
May 15 2011 07:06pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:05am)
181 niestety.
Jak naprawie noge to chyba wykurwie na silownie i schudne do 85.
Grales w neverhooda?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
75
76
77
78
79
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact