d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev17576777879206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 06:53pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 02:51)
juz :D

nie idz :(


N1. Nie ma juz tematow do rozmowy o tej porze, a mi sie kurwa nie chce spac. Btw dzis dorzucilem sobie kilka ladnych sigow :3
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 15 2011 06:54pm
Pozdrawiam, idę jeść i spać.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 06:55pm
Quote (Peu @ 16 May 2011 02:54)
Pozdrawiam, idę jeść i spać.


Jaki kurwa ninja.
Zebys zdechl na cholesterol obzarty gnoju.
e/ zrobilem wlasnie 100 ppd.

This post was edited by Saygon on May 15 2011 06:56pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 06:56pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 01:55am)
Jaki kurwa ninja.
Zebys zdechl na cholesterol obzarty gnoju.


a skad wiesz
moze na mase dieta
:ph34r:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 06:57pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 02:56)
a skad wiesz
moze na mase dieta
:ph34r:


On non stop wpierdala i jest wieszakiem, a ja ciagle ograniczam i nie moge kurwa schudnac.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 06:59pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 01:57am)
On non stop wpierdala i jest wieszakiem, a ja ciagle ograniczam i nie moge kurwa schudnac.


jestes grubasem? :bouncy:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:01pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 02:59)
jestes grubasem?  :bouncy:


No niestety tak. Mam sklonnosc do tycia, a do tego lubie wpierdalac.
Ale 100 kg nie przekraczam nigdy.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 07:04pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:01am)
No niestety tak. Mam sklonnosc do tycia, a do tego lubie wpierdalac.
Ale 100 kg nie przekraczam nigdy.

http://www.m0ar.org/3798
Hehehe. Rzart.

jak masz 2metry to ok :D
ja bym jeszcze chcial przytyc 5kg ale niestety w brzuch sie odklada wszystko.
Nie idz jeszcze, spamuj :ph34r: tj pisz madrzutkie posty
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:05pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 03:04)
http://www.m0ar.org/3798
Hehehe. Rzart.

jak masz 2metry to ok :D
ja bym jeszcze chcial przytyc 5kg ale niestety w brzuch sie odklada wszystko.
Nie idz jeszcze, spamuj :ph34r: tj pisz madrzutkie posty


181 niestety.
Jak naprawie noge to chyba wykurwie na silownie i schudne do 85.
e/ niszcze wlasny oficjalny temat :f

This post was edited by Saygon on May 15 2011 07:06pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 07:06pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:05am)
181 niestety.
Jak naprawie noge to chyba wykurwie na silownie i schudne do 85.


Grales w neverhooda?
Go Back To Polska Topic List
Prev17576777879206Next
Add Reply New Topic New Poll