d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev175767778792653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Aug 11 2010 05:45pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 12 Aug 2010 01:41)
Dodałam nową fotę do galerii.
daj gg poklikamy

Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 05:45pm
fajna
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 05:48pm
jak zdobyć 15 fg? Może ktoś zapłaci za to że już nic nie będę pisać? Ewentualnie zrzuta
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 11 2010 05:48pm
Quote (jodum @ Aug 12 2010 12:45am)
daj gg poklikamy


Najpierw pokaż swoje zdjęcie, misiek. Wielu mnie wyrywa.
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 11 2010 05:49pm
Quote (Crashbird @ 12 Aug 2010 00:40)
otrzymanie pieprzonego bana na konto jest moim obywatelskim przywilejem


Moze cos z sebastiankiem odjeb. Nie wiem sam, nigdy bana nie dostalem, ale pamietam, ze za dramy z sebciem duzo banow bylo.
Member
Posts: 13,739
Joined: Mar 29 2005
Gold: 1.00
Aug 11 2010 05:50pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 12 Aug 2010 00:48)
Najpierw pokaż swoje zdjęcie, misiek. Wielu mnie wyrywa.


kolega moze sie wstydzi to ja dam
http://www.youtube.com/watch?v=iLdo8x6Nmms
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 11 2010 05:50pm
Quote (Cichy133 @ Aug 12 2010 12:49am)
Moze cos z sebastiankiem odjeb. Nie wiem sam, nigdy bana nie dostalem, ale pamietam, ze za dramy z sebciem duzo banow bylo.


Niech napisze o Sebastianie na General Helpie.


Quote (twardy006 @ Aug 12 2010 12:50am)
kolega moze sie wstydzi to ja dam
http://www.youtube.com/watch?v=iLdo8x6Nmms


Epicki filmik. Dawno go oglądałem.

This post was edited by martyna_fajny_mish on Aug 11 2010 05:51pm
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 05:50pm
nie znam sebastiana. To jak z tym fg? Jest jakiś bogacz
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 05:53pm
nie znam sebastiana. To jak z tym fg? Jest jakiś bogacz
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 11 2010 05:53pm
Quote (Crashbird @ 12 Aug 2010 00:50)
nie znam sebastiana. To jak z tym fg? Jest jakiś bogacz


Przeciez kazdy go zna :x
Konto 2k8 i 28 postow. Kupione czy magicznie odzyskane stare haslo?
Go Back To Polska Topic List
Prev175767778792653Next
Closed New Topic New Poll