Quote (Cichy133 @ Aug 12 2010 12:49am)
Moze cos z sebastiankiem odjeb. Nie wiem sam, nigdy bana nie dostalem, ale pamietam, ze za dramy z sebciem duzo banow bylo.
Niech napisze o Sebastianie na General Helpie.
Quote (twardy006 @ Aug 12 2010 12:50am)
Epicki filmik. Dawno go oglądałem.
This post was edited by martyna_fajny_mish on Aug 11 2010 05:51pm