Quote (Yugi @ 6 Mar 2011 22:34)
mój smithi potrafi na szybie 2 tygodnie wisieć, głodówki w norze 3 miesięczne już nie pierwszy raz :x
aktywny jak ja pierdole ;p
To samo tutaj. Plus fakt, że spieprza czasem przed swoim pożywieniem ze strachu nieco mnie śmieszy

Quote (Last_Hope @ 6 Mar 2011 22:31)
Dziś wróciłem i zastałem moją B. smithi w wersji L2

Po raz pierwszy mam doczynienie z wylinką ptasznika, dlatego bardzo mnie ten fakt ucieszył. Nie wiem jakie są przyrosty u ptaszników, ale ten z L1 na L2 zaskoczył mnie. Sam karapaks jest dużo większy i nogi spooro dłuższe. Spodziewałem się mniejszego przyrostu. :)) I aktywność Brachypelmy jest znowu na wysokim poziomie. Poczekam parę dni i go nakarmię..
Gratuluję pierwszej wylinki !
This post was edited by myr00n on Mar 6 2011 03:37pm