d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev17576777879268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 28 2011 11:49am
Quote (TheEmbrion @ 28 Feb 2011 01:03)
Widziałem kiedyś ten artykuł i muszę przyznać, że niektóre zdjęcia wyglądają naprawdę koszmarnie.



Oj tam, pierdolisz, po prostu świeżo nawilżone podłoże + zdjęcie z lampą.

http://i54.tinypic.com/rbkt3l.jpg

Ostatecznie 15 sztuk młodych P. irminia wyliniało na L1, jak tylko zrobi się trochę cieplej, obiecany maluch leci do użytkownika myroon. :)


Ale śliczności :wub:
Druga maculata wskoczyła na l3 :)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Mar 2 2011 03:50am
Quote (GreenSun @ Feb 28 2011 03:17am)
fajne :P ja osobiście czegoś takiego w domu bym nie mógł trzymać bo i siostra i matka na pewno nigdy by na to nie przystały :D, myślałem kiedyś o gekonie ale ciężko byłoby z czasem na opiekowanie się nim


U mnie nikt nie wie. Ale nie mam tylko 1 B. smithi w dodatku L1, która coś nie chce linieć - -' a jego bracia już weszli w L2.
Zwiększyłem mu temp i wilgotność.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 2 2011 04:18am
Quote (Last_Hope @ 2 Mar 2011 10:50)
U mnie nikt nie wie. Ale nie mam tylko 1 B. smithi w dodatku L1, która coś nie chce linieć - -' a jego bracia już weszli w L2.
Zwiększyłem mu temp i wilgotność.


w końcu wylinieje, bez obaw.
Nhandu chromatus -> l4 od chwili
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Mar 6 2011 06:47am
wlasnie zobaczylem ze regalis wylinial, pewnie w nocy
niezly przyrost
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Mar 6 2011 08:11am
Quote (vqp @ Mar 6 2011 02:47pm)
wlasnie zobaczylem ze regalis wylinial, pewnie w nocy
niezly przyrost


chroma tez wyliniala, niezle suprajsy
Member
Posts: 29,372
Joined: Nov 9 2006
Gold: 3,658.00
Mar 6 2011 08:18am
Quote (vqp @ 6 Mar 2011 14:47)
wlasnie zobaczylem ze regalis wylinial, pewnie w nocy
niezly przyrost


moj amur wczoraj na wieczor zrzucil skore
a teraz krazy w poszukiwaniu papu :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 6 2011 02:47pm
Quote (vqp @ 6 Mar 2011 13:47)
wlasnie zobaczylem ze regalis wylinial, pewnie w nocy
niezly przyrost


Gratki,
dalej czekam na wylinkę swojego Regalisa :+)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Mar 6 2011 03:31pm
Quote (myr00n @ Mar 2 2011 12:18pm)
w końcu wylinieje, bez obaw.

Dziś wróciłem i zastałem moją B. smithi w wersji L2 :)
Po raz pierwszy mam doczynienie z wylinką ptasznika, dlatego bardzo mnie ten fakt ucieszył. Nie wiem jakie są przyrosty u ptaszników, ale ten z L1 na L2 zaskoczył mnie. Sam karapaks jest dużo większy i nogi spooro dłuższe. Spodziewałem się mniejszego przyrostu. :)) I aktywność Brachypelmy jest znowu na wysokim poziomie. Poczekam parę dni i go nakarmię..

Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Mar 6 2011 03:34pm
Quote (Last_Hope @ Mar 6 2011 10:31pm)
Dziś wróciłem i zastałem moją B. smithi w wersji L2 :)
Po raz pierwszy mam doczynienie z wylinką ptasznika, dlatego bardzo mnie ten fakt ucieszył. Nie wiem jakie są przyrosty u ptaszników, ale ten z L1 na L2 zaskoczył mnie. Sam karapaks jest dużo większy i nogi spooro dłuższe. Spodziewałem się mniejszego przyrostu. :)) I aktywność Brachypelmy jest znowu na wysokim poziomie. Poczekam parę dni i go nakarmię..


mój smithi potrafi na szybie 2 tygodnie wisieć, głodówki w norze 3 miesięczne już nie pierwszy raz :x
aktywny jak ja pierdole ;p
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 6 2011 03:37pm
Quote (Yugi @ 6 Mar 2011 22:34)
mój smithi potrafi na szybie 2 tygodnie wisieć, głodówki w norze 3 miesięczne już nie pierwszy raz :x
aktywny jak ja pierdole ;p


To samo tutaj. Plus fakt, że spieprza czasem przed swoim pożywieniem ze strachu nieco mnie śmieszy :D


Quote (Last_Hope @ 6 Mar 2011 22:31)
Dziś wróciłem i zastałem moją B. smithi w wersji L2 :)
Po raz pierwszy mam doczynienie z wylinką ptasznika, dlatego bardzo mnie ten fakt ucieszył. Nie wiem jakie są przyrosty u ptaszników, ale ten z L1 na L2 zaskoczył mnie. Sam karapaks jest dużo większy i nogi spooro dłuższe. Spodziewałem się mniejszego przyrostu. :)) I aktywność Brachypelmy jest znowu na wysokim poziomie. Poczekam parę dni i go nakarmię..


Gratuluję pierwszej wylinki !

This post was edited by myr00n on Mar 6 2011 03:37pm
Go Back To Polska Topic List
Prev17576777879268Next
Add Reply New Topic New Poll