Quote (kuebk @ 9 Aug 2010 01:00)
No wlasnie nie wiem jak to rozwiaza czy po prostu wypuszcza patch w ktorym oslabia terka, czy tez bardziej jakis patch w ktorym cos dodadza - jakies jednostki. Jednakze z tych dwoch opcji wydaje mi sie najbardziej realna pierwsza.
No chyba ze moze blizz przy wyjsciu dodatku zrobi tak ze zergi beda imba a reszta bedzie ssala.
czemu, przeciez od bety terranowi nic nie zmienili, oprocz zmniejszenia dmg siege tankow z 60 do 50. wiec dlaczego mieliby zmieniac zergowi. mech terrana jest bardzo malo mobilny, proponuje to wykorzystac. moze jakies dropy/nydusy do maina. no i nie kazdy terran robi thory, a wtedy mutale bardzo dobrze sobie radza.