d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev175767778795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Sep 18 2010 12:29pm
Quote (Feye @ Sep 18 2010 06:28pm)
proste b) z EPL najbardziej kibicuje Spursom :)
Arsenal traci punkty  :hail:


i co z tego, i tak majstra zdobędzie
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 19 2010 01:34am
dzisiaj Atletico- Barca i Manu - Lpool
e;wczoraj Real wygral 2-1 z Realem Sociedad :Hail:

This post was edited by Madrista on Sep 19 2010 01:35am
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Sep 19 2010 01:42am
Mam nadzieję że Barca zagra tak jak z Panatynaikosem :)

Quote (Madrista @ 19 Sep 2010 09:34)
dzisiaj Atletico- Barca i Manu - Lpool
e;wczoraj Real wygral 2-1 z Realem Sociedad :Hail:


Ledwo, ledwo :)

Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 19 2010 02:03am
Quote (Dami @ Sep 19 2010 07:42am)
Mam nadzieję że Barca zagra tak jak z Panatynaikosem :)



Ledwo, ledwo :)


początki pracy Mourinho , liczą się 3 pkty a nie styl na chwilę obecną
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 19 2010 02:47am
Quote (Feye @ 18 Sep 2010 19:28)
proste b) z EPL najbardziej kibicuje Spursom :)
Arsenal traci punkty  :hail:


a widziales chlopczyku mecz ?

sedzia evidentnie antyarsenal pozwalal na ragbi..+ gol w 94;15 lol

pozatym czeska pipa nie strzelila karnego - jedyny koles ktorego bym sprzedal

remis z sunderlandem grajac w 10 to nie wstyd w 2010 tylko raz przegrali u siebie

i tak zawsze afc>all

dzisiaj dobre meczyki w PL

Manchester U. ? - ? Liverpool
Wigan Athletic ? - ? Manchester C.
Chelsea ? - ? Blackpool

This post was edited by rollen on Sep 19 2010 02:49am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 03:40am
Quote (rollen @ Sep 19 2010 09:47am)
a widziales chlopczyku mecz ?

sedzia evidentnie antyarsenal pozwalal na ragbi..+ gol w 94;15 lol

pozatym czeska pipa nie strzelila karnego - jedyny koles ktorego bym sprzedal

remis z sunderlandem grajac w 10 to nie wstyd w 2010 tylko raz przegrali u siebie

i tak zawsze afc>all

dzisiaj dobre meczyki w PL

        Manchester U. ? - ? Liverpool
Wigan Athletic ? - ? Manchester C.
Chelsea ? - ? Blackpool

Ciekawe jak sobie blackpool poradzi z boskim dj'em na pokladzie. Oczywiscie latwa wygrana mu. Liverpool pewnie wymeczony po europejskiej

Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Sep 19 2010 03:42am
dzisiaj wygrywa barca i utrecht a czelsi strzela więcej goli niz leverkusen
tak postawiłem nom
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 19 2010 03:45am
Quote (Shapiro @ 19 Sep 2010 10:40)
Ciekawe jak sobie blackpool poradzi z boskim dj'em na pokladzie. Oczywiscie latwa wygrana mu. Liverpool pewnie wymeczony po europejskiej


hehe imo blackpool skazany na porache mu raczej tez wygra

ofc ja bym wolal 2 remisy

drugi raz w tym roku fabregas strzelajac gola doznal kontuzji - ide do czarownika aby zdjal pecha z AFC

Quote (Rzoolberd @ 19 Sep 2010 10:42)
dzisiaj wygrywa barca i utrecht a czelsi strzela więcej goli niz leverkusen
tak postawiłem nom


blackpool narazie bardzo dobrze gra moze byc 1 -0 ale moze byc i pogrom

This post was edited by rollen on Sep 19 2010 03:46am
Member
Posts: 3,419
Joined: May 27 2005
Gold: 3,368.50
Sep 19 2010 06:12am
Quote (rollen @ 19 Sep 2010 10:47)


sedzia evidentnie antyarsenal pozwalal na ragbi..+ gol w 94;15 lol

pozatym czeska pipa nie strzelila karnego - jedyny koles ktorego bym sprzeda


ach te wasze wymowki :rofl:
z przebiegu gry sunderland zaluzyl na remis i tyle

This post was edited by prophet_of_doom on Sep 19 2010 06:12am
Member
Posts: 3,606
Joined: Aug 31 2010
Gold: 0.03
Sep 19 2010 06:16am
Mam zaraz mecz :) Prawdopodobnie przejebiemy bo jak zwykle nie będzie składu i w 8 wyjdziemy :(
Ale i tak gram na lajcie cuz Okręgówka xD
Go Back To Polska Topic List
Prev175767778795001Next
Closed New Topic New Poll