d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev17576777879717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Oct 18 2010 02:35pm
Quote (Elobos @ 18 Oct 2010 20:03)
te stare pilkarskie tytuly byly clakie niezle jak na te lata w jakich sie je ogladalo przynajmniej tak to pamietam teraz tez tych sportowych nie ogaldam


No ponoc tsubasa jest epicki, ale jakos nigdy mnie te klimaty nie wciagaly.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 24 2010 03:26pm
Sora no Otoshimono Forte
Gatunki: Komedia, Ecchi, Romans, Shounen, Science-Fiction

po pierwszym odcinku i poczatku drugiego moge powiedziec ze zapowiada sie na dobre anime :D
i w chuj smieszne ^_^
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Oct 25 2010 05:29pm
Zaczalem ogladac Durarara i zapowiada sie dosyc ciekawie. Pozycja obowiazkowa dla fanow Baccano, ktore bylo absolutnie genialne. Mam nadzieje, ze tworcy utrzymaja taki poziom w Durarara.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 26 2010 09:11am
odcinek 294 bleacha jest chyba najlepszy jaki do tej pory ogladalem,chociaz nie ma w nim staruszka ichigo to jest fajny :D
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Oct 26 2010 09:13am
Quote (colos @ Oct 26 2010 04:11pm)
odcinek 294 bleacha jest chyba najlepszy jaki do tej pory ogladalem,chociaz nie ma w nim staruszka ichigo to jest fajny :D


hmm... jeszcze nie widzialem ale zaraz obadam
Member
Posts: 8,456
Joined: Jun 14 2008
Gold: 1,616.66
Oct 26 2010 09:17am
Wybiera sie ktos na Niucon?


Quote (JarooJas @ 26 Oct 2010 16:27)
ogladalem
polecam


atm ogladam kemono no souja erin
jestem po 1wszym odcinku i stwierdzam iz
chyba skoncze dzis ogladac to anime, wykurwiste ; D


TY CHUJU, PISZESZ W TYM SAMYM TEMACIE CO JA I NAWET MNIE NIE ZACYTUJESZ? :ANGRY:

This post was edited by Rinmoshiteku on Oct 26 2010 09:28am
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Oct 26 2010 09:27am
Quote (Cichy133 @ Oct 26 2010 12:29am)
Zaczalem ogladac Durarara i zapowiada sie dosyc ciekawie. Pozycja obowiazkowa dla fanow Baccano, ktore bylo absolutnie genialne. Mam nadzieje, ze tworcy utrzymaja taki poziom w Durarara.


ogladalem
polecam


atm ogladam kemono no souja erin
jestem po 1wszym odcinku i stwierdzam iz
chyba skoncze dzis ogladac to anime, wykurwiste ; D
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Oct 26 2010 09:32am
Quote (colos @ Oct 26 2010 04:11pm)
odcinek 294 bleacha jest chyba najlepszy jaki do tej pory ogladalem,chociaz nie ma w nim staruszka ichigo to jest fajny :D


Quote (Elobos @ Oct 26 2010 04:13pm)
hmm... jeszcze nie widzialem ale zaraz obadam


moze dlatego ze ten odcinek praktycznie w zadnym stopniu nie przypomina bleach mi bardziej przypomina jakze zacna serie dragon ball
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 26 2010 09:45am
Quote (Elobos @ 26 Oct 2010 16:32)
moze dlatego ze ten odcinek praktycznie w zadnym stopniu nie przypomina bleach mi bardziej przypomina jakze zacna serie dragon ball


moze dlatego :D
ale i tak jest dobrze,teraz czekam az ichigo cos zdziala ,zostala tez ta grupa kapitanow w hueco mundo
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Oct 26 2010 06:12pm
Tak sobie ogladam anime i naszla mnie mysl, ze chetnie poczytalbym jakas fajna mange. I tu pojawia sie moje uposledzenie w google skillu bo nie moge znalezc zadnych stron, z ktorych moglbym pobrac skanlacje mang. Najlepiej po angielsku, bo mysle, ze te polskie to jakies fanowskie crapy. Bede wdzieczny za wszelkie namiary na mangi do downloadu.
Go Back To Polska Topic List
Prev17576777879717Next
Add Reply New Topic New Poll