d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev175767778791249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 271
Joined: Feb 25 2007
Gold: 14.50
Mar 25 2010 12:32am
Witam mam taka sprawę po dłuższym czasie zainstalowałem diablo 2 i dodatek oczywiście oryginalne wszystko oraz cd key
po zainstalowaniu gry włączam ściąga mi się pacz i wchodzę na Battlenet i wyskakuje mi taki błąd :


LINKI : http://yfrog.com/59beztytuubkij
http://img189.imageshack.us/img189/7929/beztytuubki.jpg



I co mam zrobić ??
Member
Posts: 4,571
Joined: Jan 1 2010
Gold: 0.00
Mar 25 2010 01:12am
czy respecjalizacja resetuje tylko skile czy skile i punkty umiejetnosci czy jakt o sie wabi (to po lewo)
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Mar 25 2010 01:30am
Quote (mmirekk @ Mar 25 2010 08:32am)
Witam mam taka sprawę po dłuższym czasie zainstalowałem  diablo 2 i dodatek  oczywiście oryginalne  wszystko oraz cd key
po zainstalowaniu gry włączam  ściąga mi się pacz i wchodzę na Battlenet i wyskakuje mi taki błąd  :


LINKI : http://yfrog.com/59beztytuubkij
        http://img189.imageshack.us/img189/7929/beztytuubki.jpg



I co mam zrobić ??


masz bana ba cd keya
albo po miesiacu minie (jeśli pierwszy ban) albo na stale bedzie i nic nie zrobisz
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 25 2010 01:32am
Quote (Stefania_Forester @ Mar 25 2010 07:12am)
czy respecjalizacja resetuje tylko skile czy skile i punkty umiejetnosci czy jakt o sie wabi (to po lewo)


i to i to
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 25 2010 04:29am
Quote (Stefania_Forester @ Mar 25 2010 08:12am)
czy respecjalizacja resetuje tylko skile czy skile i punkty umiejetnosci czy jakt o sie wabi (to po lewo)


staty -_-

This post was edited by Kathorga88 on Mar 25 2010 04:29am
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Mar 25 2010 06:13am
robi ktoś jakieś brsy? sc
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold: 0.00
Mar 25 2010 07:30am
ktoś chętny na koszmar ld hc ;D?
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Mar 25 2010 08:20am
jeśli umiem rollbacka to jak się robi zeby itemy zdupować? :(
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 25 2010 08:30am
moze ktos pomoc zabic duriela hell ?
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Mar 25 2010 09:47am
Quote (Lewo @ 25 Mar 2010 15:20)
jeśli umiem rollbacka to jak się robi zeby itemy zdupować? :(


moja logika podpowiada ze rollback nie pomaga w znajdywaniu itemow ale do kurwy nedzy (sorry Rogal) dalibyscie spokój z rollowaniem bo ja już 2raz pod rzad dostaje jb minute po tym jak mi sie konczy pierwszy, jeszcze raz tak dostane to chyba wypierdole kompa przez okno
Go Back To Polska Topic List
Prev175767778791249Next
Add Reply New Topic New Poll