Quote (Nsh @ Jun 28 2010 11:09am)
No, przed "Bez Granic" było przecież kilka, chociażby u Pyska. Nie śledzę polskiej sceny mainstreamowej, więc nie pomogę.http://www.youtube.com/watch?v=aPadagjL0zg
+ coś, dlaczego ta płyta to priorytet do zakupu na HHK 2010:
http://www.youtube.com/watch?v=M9Q3gAR7Jj8 omg jaki wlochaty murzyn ;DDD
/fake e
sry musiałę to napisać :<