d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev17576777879523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Mar 20 2010 11:33am
A mam pytanie odnośnie gry Heavy Rain.
Jakie są Wasze wrażenia? Jak i co się Wam w tej grze podoba?
Nie chce żadnych informacji z neta, lub z przeczytanych przez Was recenzji.
:)
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 20 2010 12:10pm
Quote (Maupiatek @ Mar 20 2010 07:33pm)
A mam pytanie odnośnie gry Heavy Rain.
Jakie są Wasze wrażenia? Jak i co się Wam w tej grze podoba?
Nie chce żadnych informacji z neta, lub z przeczytanych przez Was recenzji.
:)


Grałem tylko w demo. Pierwsza część mi się podobała. Druga już mniej. Dziwne okulary do badania śladów. I wiało nudą.
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 20 2010 01:19pm
Quote (Maupiatek @ 20 Mar 2010 19:33)
A mam pytanie odnośnie gry Heavy Rain.
Jakie są Wasze wrażenia? Jak i co się Wam w tej grze podoba?
Nie chce żadnych informacji z neta, lub z przeczytanych przez Was recenzji.
:)


Podobnie jak Volver grałem tylko w demo, wrażenia podobne jak kolegi Volvera. Pierwsza część ciekawa, na podstawie drugiej w zasadzie można było
wydedukowanie przebiegu zabójstwa. Na początku myślalem, że dalsza część to po prostu będzie odnajdywanie odpowiednich puzzli, żeby odnaleźć
zabójcę, ale poczytałem recenzje, obejrzałem gameplay'e, trailery, szybko zmienilem zdanie i raczej jak będę miał na tyle kasy zakupię HR ;)
Poza tym ściągnij sobie demko, jak Ci się spodoba taki typ gier, klimat - nie widzę problemu żeby kupić jeśli masz kasę ;) Ja w przyszłym tygodniu
zamówię BF:BC2 najprawdopodobniej i może Uncharted 2/GoW'a/Heavy Rain, tylko nie wiem co :D
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 21 2010 03:35am
Skonczylem GoWa .. Zajelo mi to ponad 9 godzin :)

Gra jest przeepicka . POLECAM KAZDEMU !!!
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 21 2010 06:32am
Quote (Redel @ 21 Mar 2010 11:35)
Skonczylem GoWa .. Zajelo mi to ponad 9 godzin :)

Gra jest przeepicka . POLECAM KAZDEMU !!!


Gz, a ja mam straszny dylemat i nie wiem czy nie będę musiał sprzedać ps3 :(
Member
Posts: 2,426
Joined: Apr 16 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2010 06:35am
ja gram aktualnie w gta IV mam 40gb'owego psa
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 21 2010 06:36am
Quote (terazjanabicie @ 21 Mar 2010 13:32)
Gz, a ja mam straszny dylemat i nie wiem czy nie będę musiał sprzedać ps3 :(


Czemu?
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 21 2010 06:39am
Quote (Stara_Lunara @ 21 Mar 2010 14:36)
Czemu?


Potrzebuję kasy na gitarę, a rodzicom jeszcze ~1,5k wiszę więc raczej nici z pożyczki ;D
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold: 954.50
Mar 21 2010 07:01am
Mam konsole ps3 i aktualnie gram w cod mw 2, motorstorm2 czasem z kumplami fife10 :) Nie mam podłaczonej do sieci i ogromnie mi sie nie chce z tym robic -_- po pierwsze musze poczytac jak podlaczyc chyba ze dostane tutaj kilka rad ?
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 21 2010 07:04am
Quote (wittek @ 21 Mar 2010 15:01)
Mam konsole ps3 i aktualnie gram w cod mw 2, motorstorm2 czasem z kumplami fife10 :) Nie mam podłaczonej do sieci i ogromnie mi sie nie chce z tym robic -_- po pierwsze musze poczytac jak podlaczyc chyba ze dostane tutaj kilka rad ?


zależy, najprościej przez wifi, jeśli masz w domu to wchodzisz W Network Settings i ps3 Cię dalej poprowadzi ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev17576777879523Next
Add Reply New Topic New Poll