Quote (Maupiatek @ 20 Mar 2010 19:33)
A mam pytanie odnośnie gry Heavy Rain.
Jakie są Wasze wrażenia? Jak i co się Wam w tej grze podoba?
Nie chce żadnych informacji z neta, lub z przeczytanych przez Was recenzji.

Podobnie jak Volver grałem tylko w demo, wrażenia podobne jak kolegi Volvera. Pierwsza część ciekawa, na podstawie drugiej w zasadzie można było
wydedukowanie przebiegu zabójstwa. Na początku myślalem, że dalsza część to po prostu będzie odnajdywanie odpowiednich puzzli, żeby odnaleźć
zabójcę, ale poczytałem recenzje, obejrzałem gameplay'e, trailery, szybko zmienilem zdanie i raczej jak będę miał na tyle kasy zakupię HR
Poza tym ściągnij sobie demko, jak Ci się spodoba taki typ gier, klimat - nie widzę problemu żeby kupić jeśli masz kasę

Ja w przyszłym tygodniu
zamówię BF:BC2 najprawdopodobniej i może Uncharted 2/GoW'a/Heavy Rain, tylko nie wiem co
