Quote (MadZombie @ Tue, Feb 10 2009, 12:36pm)
Na chuj komu lepsze przyzwanie np. walkiri??
Czy musisz odrazu bluzgac? Ja rozumiem ze pewnie musisz na kims odreagowac, ale bez przesady chill out. Rozumiem jeszcze gdybym spamowal co 10 sekund z zapytaniem...
Btw wolalbym miec wiecej pkt do unikow niz 10% wiecej dmg od strzaly identyfikujacej. Zaraz podniesiesz pewnie swoj jak ze fajny glos, ze to przeciez do niczego dla bowzony bo nie ma KB, ale mnie to nie obchodzi nabij swoj +1.
@X_FATOOM_X : thx za p/c.
Zeby nie bylo offtop:
sc 19l: 2-5fg mysle
gc 38: raczej nic