Quote (Bozia @ 18 Sep 2015 20:13)
nom, bo mało klanów ma takie logo xd nie trejduję, tylko pytam za ile można je puścić :rolleyes:
puscic, z dymem hehehhe xd
okej, logo logiem, ale kanalu tez nie zamazales
This post was edited by 50groszy on Sep 18 2015 02:49pm