d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1758759760761762805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 18 2015 12:14pm
Quote (Bozia @ 18 Sep 2015 20:13)
nom, bo mało klanów ma takie logo xd nie trejduję, tylko pytam za ile można je puścić :rolleyes:


bore za freee
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 18 2015 02:48pm
Quote (Bozia @ 18 Sep 2015 20:13)
nom, bo mało klanów ma takie logo xd nie trejduję, tylko pytam za ile można je puścić :rolleyes:


puscic, z dymem hehehhe xd
okej, logo logiem, ale kanalu tez nie zamazales

This post was edited by 50groszy on Sep 18 2015 02:49pm
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 18 2015 03:00pm
Quote (50groszy @ 18 Sep 2015 22:48)
puscic, z dymem hehehhe xd
okej, logo logiem, ale kanalu tez nie zamazales


ker :D
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Sep 18 2015 04:33pm
Quote (Bozia @ Sep 18 2015 06:49pm)
http://i.imgur.com/xN6kXkh.jpg
http://i.imgur.com/D3LPRR7.jpg
http://i.imgur.com/4iIliyu.jpg
http://i.imgur.com/hC1l8pa.jpg

ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy jest sens sprzedawać acc z takimi czołgami, czy liczą się tylko kolorki? XVM żółty, cuz było to konto na którym się uczyłem grać, aczkolwiek na noobmeterze wykresy pokazują, że jest tendencja wzrostowa xd


a jakie wn8?
ile bitew przegranych
win rate

This post was edited by JarooJas on Sep 18 2015 04:36pm
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2015 01:31am
Quote (JarooJas @ 19 Sep 2015 00:33)
a jakie wn8?
ile bitew przegranych
win rate


1100-1200 wn8 cuz to pierwsze konto, lekko ponad 6k bitew winrate powyżej 51%
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 19 2015 01:46am
Quote (Bozia @ 19 Sep 2015 09:31)
1100-1200 wn8 cuz to pierwsze konto, lekko ponad 6k bitew winrate powyżej 51%



Raczej nic, nic ciekawego tez tam nie masz
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 19 2015 01:47am
Dajcie kw5 do sklepu to wroce do gry.
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2015 01:58am
Quote (50groszy @ 19 Sep 2015 09:46)
Raczej nic, nic ciekawego tez tam nie masz


pz b2, jagoda i parę innych wycofanych już czołgów tam leży :<
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 19 2015 02:18am
Offer pisiont
10 min offer
LMK

This post was edited by nerok on Sep 19 2015 02:44am
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 19 2015 03:05am
Quote (TheFirstJesusKun @ 19 Sep 2015 09:47)
Dajcie kw5 do sklepu to wroce do gry.



Mam kv5 ale teraz to nic specjalnego, ma doczekać sie buffa, kv5 czasem pojawia sie w sklepie podarunkowym w paczce z goldem i premka.
Go Back To Polska Topic List
Prev1758759760761762805Next
Add Reply New Topic New Poll