Quote (Hver @ 12 Apr 2013 22:54)
może barb nie, ale myślę, że monk dałby rade, z pasywami można na nim zestackować taki armor/all res/hp regen + save death, że nawet stojąc w laserze nic Ci prawie nie robi + zazwyczaj w laserze przy dc stoi się góra 2 sekundy, bo się kręci, wiadomo, może się zespawnić na głowie, ale zazwyczaj żeby tak się stało musiałbyś być w ruchu i akurat kliknąć na to pole gdzie się pojawia laser pół sekundy przed jego pojawieniem. ktoś na polskiej sekcji się chwalił, że boci na hc i szło mu nieźle, 7x coś paragon miał, nie wiem czy jeszcze żyje.
Niekoniecznie kręci, przecież istnieje spore prawdopodobieństwo, ze bota przyblokuja/złapie dc w samym centrum lasera, wtedy moze dostać koszmarne baty.