d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17577587597607611715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 12 2013 04:41pm
Quote (kaaba @ 12 Apr 2013 23:39)
Up, bo musze takie oddac a nie wiem ile kosztuje podobne igg.


ten item nazywa sie rezonująca furia :)
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 13 2013 03:32am
Quote (Tradek_Mk @ Apr 13 2013 12:41am)
ten item nazywa sie rezonująca furia :)


raczej żenujaca furia !! :D

This post was edited by Dekard on Apr 13 2013 03:32am
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Apr 13 2013 04:23am
Quote (Hver @ 12 Apr 2013 22:54)
może barb nie, ale myślę, że monk dałby rade, z pasywami można na nim zestackować taki armor/all res/hp regen + save death, że nawet stojąc w laserze nic Ci prawie nie robi + zazwyczaj w laserze przy dc stoi się góra 2 sekundy, bo się kręci, wiadomo, może się zespawnić na głowie, ale zazwyczaj żeby tak się stało musiałbyś być w ruchu i akurat kliknąć na to pole gdzie się pojawia laser pół sekundy przed jego pojawieniem. ktoś na polskiej sekcji się chwalił, że boci na hc i szło mu nieźle, 7x coś paragon miał, nie wiem czy jeszcze żyje.


Niekoniecznie kręci, przecież istnieje spore prawdopodobieństwo, ze bota przyblokuja/złapie dc w samym centrum lasera, wtedy moze dostać koszmarne baty.
Member
Posts: 12,559
Joined: Jul 19 2007
Gold: 1,630.00
Apr 13 2013 04:34am
co wy macie z tym dc? gram na hc od miesiecy i raz takie cos sie zdazyło. Raz na setki przegranych godzin wiec to podchodzi pod jakis mit. Mimo wszystko bot na hc to marny pomysł.
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 13 2013 05:17am
Quote (Archont @ Apr 13 2013 12:34pm)
co wy macie z tym dc? gram na hc od miesiecy i raz takie cos sie zdazyło. Raz na setki przegranych godzin wiec to podchodzi pod jakis mit. Mimo wszystko bot na hc to marny pomysł.


to zalezy od lacza
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 13 2013 06:32am
Quote (Dekard @ Apr 13 2013 11:17am)
to zalezy od lacza


yup, zazwyczaj jak masz dl speed dużo większy niż upload to często Cię wypierdala, pomijając już 1 reset dziennie przy zmiennym ip, ale na to jest prosta metoda (reset routera o jakiejś chorej porze typu 5tą rano, żeby już zawsze zmieniał ip o tej godzinie)
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Apr 14 2013 04:59am
Da sie jakos sprawdzic przed kupieniem przedmiotu sprawdzic o ile polepszy/pogorszy mi sie dmg po jego ewentualnym zakupie?
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 14 2013 05:03am
Quote (kuebk @ 14 Apr 2013 12:59)
Da sie jakos sprawdzic przed kupieniem przedmiotu sprawdzic o ile polepszy/pogorszy mi sie dmg po jego ewentualnym zakupie?


afair dopiero od 1.0.8.
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Apr 14 2013 05:11am
Na broni dla WD lepsze bedzie troche wiecej ASI czy troche wiecej DMG?
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 14 2013 05:42am
Quote (kuebk @ 14 Apr 2013 12:59)
Da sie jakos sprawdzic przed kupieniem przedmiotu sprawdzic o ile polepszy/pogorszy mi sie dmg po jego ewentualnym zakupie?


Mozesz wyslac go sobie na czacie, wejsc do gry i sprawdzic. :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev17577587597607611715Next
Add Reply New Topic New Poll