d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1757758759760761805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 9 2015 12:40pm
Quote (hehehehehe @ 9 Sep 2015 19:23)
polecam wows - nie ma modow i czituw


iso oficjalny temat o wows
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 9 2015 03:42pm
Quote (hehehehehe @ 9 Sep 2015 19:23)
polecam wows - nie ma modow i czituw


sa
http://aslain.com/index.php?/topic/2019-041-aslains-world-of-warships-modpack-instalator-v050-05092015/
jesli sa takie, to pewnie jakies mega ulepszacze tez sie znajda
Quote (TheFirstJesusKun @ 9 Sep 2015 16:37)
Jakie mody powymyslali? Bo ja jak gralem to uzywalem weakspotow :x


poza tym co wuja napisal, to jeszcze mody pokazujace czas przeladowania danego czolgu (na zywo, nie jako sucha statystyke), celownik artyleryjski z innej perspektywy (calkiem ciekawa opcja dla arciarzy), celowniki laserowe, celowniki artyleryjskie dla zwyklych czolgow (moze brzmiec glupio, ale w niektorych sytuacjach sie nada), auto aim ktory celuje z dodatkowym wyprzedzeniem w poruszajacy sie cel, jest tez ''legendarna'' paczka platnych ''zakazanych'' modow od radzieckich towarzyszy (tylko o niej slyszalem, nie mam pojecia co tam maja) i wiele, wiele wiecej
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 10 2015 03:34am
Quote (50groszy @ 9 Sep 2015 23:42)
sa
http://aslain.com/index.php?/topic/2019-041-aslains-world-of-warships-modpack-instalator-v050-05092015/
jesli sa takie, to pewnie jakies mega ulepszacze tez sie znajda


poza tym co wuja napisal, to jeszcze mody pokazujace czas przeladowania danego czolgu (na zywo, nie jako sucha statystyke), celownik artyleryjski z innej perspektywy (calkiem ciekawa opcja dla arciarzy), celowniki laserowe, celowniki artyleryjskie dla zwyklych czolgow (moze brzmiec glupio, ale w niektorych sytuacjach sie nada), auto aim ktory celuje z dodatkowym wyprzedzeniem w poruszajacy sie cel, jest tez ''legendarna'' paczka platnych ''zakazanych'' modow od radzieckich towarzyszy (tylko o niej slyszalem, nie mam pojecia co tam maja) i wiele, wiele wiecej


Ojajebie ale gardze takimi gownami.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 10 2015 09:53am
Quote (50groszy @ Sep 9 2015 11:42pm)
sa
http://aslain.com/index.php?/topic/2019-041-aslains-world-of-warships-modpack-instalator-v050-05092015/
jesli sa takie, to pewnie jakies mega ulepszacze tez sie znajda


poza tym co wuja napisal, to jeszcze mody pokazujace czas przeladowania danego czolgu (na zywo, nie jako sucha statystyke), celownik artyleryjski z innej perspektywy (calkiem ciekawa opcja dla arciarzy), celowniki laserowe, celowniki artyleryjskie dla zwyklych czolgow (moze brzmiec glupio, ale w niektorych sytuacjach sie nada), auto aim ktory celuje z dodatkowym wyprzedzeniem w poruszajacy sie cel, jest tez ''legendarna'' paczka platnych ''zakazanych'' modow od radzieckich towarzyszy (tylko o niej slyszalem, nie mam pojecia co tam maja) i wiele, wiele wiecej
to sa mody typu inny wyglad celownika czy tez kamuflaze statkow, nie sa to typowe mody ktore ulatwiaja gre :)

Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 10 2015 11:48am
Quote (hehehehehe @ 10 Sep 2015 17:53)
to sa mody typu inny wyglad celownika czy tez kamuflaze statkow, nie sa to typowe mody ktore ulatwiaja gre :)



Okej, nie sprawdzałem tego, może po wydaniu gry sobie program wiecej
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 10 2015 11:56am
Quote (50groszy @ Sep 10 2015 07:48pm)
Okej, nie sprawdzałem tego, może po wydaniu gry sobie program wiecej
jest juz open beta a co najlepsze 17 wrzesnia wychodzi z bety XD

Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 10 2015 01:37pm
Quote (hehehehehe @ 10 Sep 2015 19:56)
jest juz open beta a co najlepsze 17 wrzesnia wychodzi z bety XD



Wiem, ze ob jest, czekam właśnie na 17
Quote (hehehehehe @ 10 Sep 2015 17:53)
to sa mody typu inny wyglad celownika czy tez kamuflaze statkow, nie sa to typowe mody ktore ulatwiaja gre :)


btw, to, ze w tej paczce nie ma, nie znaczy, ze radzieccy hakjerzy nie napisali zadnych


This post was edited by 50groszy on Sep 10 2015 02:00pm
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 18 2015 11:49am
http://i.imgur.com/xN6kXkh.jpg
http://i.imgur.com/D3LPRR7.jpg
http://i.imgur.com/4iIliyu.jpg
http://i.imgur.com/hC1l8pa.jpg

ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy jest sens sprzedawać acc z takimi czołgami, czy liczą się tylko kolorki? XVM żółty, cuz było to konto na którym się uczyłem grać, aczkolwiek na noobmeterze wykresy pokazują, że jest tendencja wzrostowa xd
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 18 2015 12:09pm
Illegal trade
Btw nie zamazales loga klanu

This post was edited by 50groszy on Sep 18 2015 12:11pm
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 18 2015 12:13pm
Quote (50groszy @ 18 Sep 2015 20:09)
Illegal trade
Btw nie zamazales loga klanu


nom, bo mało klanów ma takie logo xd nie trejduję, tylko pytam za ile można je puścić :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev1757758759760761805Next
Add Reply New Topic New Poll