d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17577587597607611410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 8 2013 05:00pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Sep 4 2013 08:32pm)
http://www.filmweb.pl/film/Dla+niej+wszystko-2010-534779
w chuj prawilny film, przed chwila skonczylem ogladac


odpalam.
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Sep 8 2013 09:39pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Sep 4 2013 10:32pm)
http://www.filmweb.pl/film/Dla+niej+wszystko-2010-534779
w chuj prawilny film, przed chwila skonczylem ogladac


Mocno sredni w moim mniemaniu.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 11 2013 02:56pm
obejrzalem wlasnie wolnych i spokojnych 6, sredni, poprzednie czesci byly jakies ciekawsze, ale nie spodziewalem sie na koncu w tokio drift jajsona stejtama
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Sep 11 2013 02:59pm
ja idę właśnie igrzyska śmierci zerknąć :)
Member
Posts: 17,642
Joined: Aug 8 2006
Gold: Locked
Sep 12 2013 08:42am
Mam zamiar iść dzisiaj na jakiś późny seans, i leci m.in. "Obecność", ktoś oglądał to gówno? Zjadliwe czy nie?
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 14 2013 11:07am
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Sep 14 2013 03:11pm
właśnie obejrzałem "Wielki Gatsby" i mogę polecić, film z klimatem
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 15 2013 01:21am
Quote (martyna_fajny_mish @ 4 Sep 2013 22:32)
http://www.filmweb.pl/film/Dla+niej+wszystko-2010-534779
w chuj prawilny film, przed chwila skonczylem ogladac
Potwierdzam.

Teraz bardzo mało oglądam filmów. Ostatnio widziałem Drogówkę i dla mnie miazga. Jeszcze chyba Róże Smarzowskiego zobaczę, bo żaden z ostatnich filmów tego reżysera mnie nie zawiódł.
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 15 2013 04:22am
Quote (crunk_mp @ 15 Sep 2013 09:21)
Potwierdzam.

Teraz bardzo mało oglądam filmów. Ostatnio widziałem Drogówkę i dla mnie miazga. Jeszcze chyba Róże Smarzowskiego zobaczę, bo żaden z ostatnich filmów tego reżysera mnie nie zawiódł.


Jak dla mnie to Smarzowski an Drogówce sie nieco zeszmacił. Zrobił film czesciowo na podstawie zartów z brodą i tego, co wynalazł w internecie. No kurwa, jak typowa polska nowa komedia.
Drogówka daleeeeeeeeko za Weselem.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 15 2013 05:54am
Quote (KrulGregor @ 15 Sep 2013 12:22)
Jak dla mnie to Smarzowski an Drogówce sie nieco zeszmacił. Zrobił film czesciowo na podstawie zartów z brodą i tego, co wynalazł w internecie. No kurwa, jak typowa polska nowa komedia.
Drogówka daleeeeeeeeko za Weselem.


true
Go Back To Polska Topic List
Prev17577587597607611410Next
Add Reply New Topic New Poll