Quote (crunk_mp @ 15 Sep 2013 09:21)
Potwierdzam.
Teraz bardzo mało oglądam filmów. Ostatnio widziałem Drogówkę i dla mnie miazga. Jeszcze chyba Róże Smarzowskiego zobaczę, bo żaden z ostatnich filmów tego reżysera mnie nie zawiódł.
Jak dla mnie to Smarzowski an Drogówce sie nieco zeszmacił. Zrobił film czesciowo na podstawie zartów z brodą i tego, co wynalazł w internecie. No kurwa, jak typowa polska nowa komedia.
Drogówka daleeeeeeeeko za Weselem.