d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17567577587597601715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 12 2013 01:31pm
Quote (2007 @ 11 Apr 2013 14:44)
A co do zmiany, która wprowadziła by chat podobny jaki widzieliśmy w d2, to również jestem na tak! W d2, jakieś 50% czasu, który spędziłem "grając" w diabeła,to był właśnie postój na kanale, i nawet stojąc/rozmawiając z innymi ludźmi na czacie - to widząc ich levele/miniaturki postaci/opisy kont ("descriptions"), odczuwałem zdecydowanie większy komfort, niż dzieje się to teraz. Taka mała rzecz, a cieszyła oko. ;) Teraz wszystko to wygląda tak... nużąco.

Zapomniałeś o najważniejszym - drabince. Powinni coś takiego wprowadzić w D3. Nie musiałoby to oznaczać tworzenia dwóch odrębnych serwerów dla każdej krainy. Wystarczy stworzyć system, który uwzględnia jedynie postaci stworzone np. po 31.03.2013 i resetuje się po miesiącu. Coś takiego jest z pewnością bezproblemowe do wprowadzenia, a dałoby wiele funu nerdom podobnym do tych, którzy wbijali 99 po resecie w dwujce.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Apr 12 2013 01:54pm
Quote (Xasthur @ 12 Apr 2013 21:31)
Zapomniałeś o najważniejszym - drabince. Powinni coś takiego wprowadzić w D3. Nie musiałoby to oznaczać tworzenia dwóch odrębnych serwerów dla każdej krainy. Wystarczy stworzyć system, który uwzględnia jedynie postaci stworzone np. po 31.03.2013 i resetuje się po miesiącu. Coś takiego jest z pewnością bezproblemowe do wprowadzenia, a dałoby wiele funu nerdom podobnym do tych, którzy wbijali 99 po resecie w dwujce.


Potwierdzam.
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Apr 12 2013 02:20pm
Quote (Xasthur @ 12 Apr 2013 20:31)
Zapomniałeś o najważniejszym - drabince. Powinni coś takiego wprowadzić w D3. Nie musiałoby to oznaczać tworzenia dwóch odrębnych serwerów dla każdej krainy. Wystarczy stworzyć system, który uwzględnia jedynie postaci stworzone np. po 31.03.2013 i resetuje się po miesiącu. Coś takiego jest z pewnością bezproblemowe do wprowadzenia, a dałoby wiele funu nerdom podobnym do tych, którzy wbijali 99 po resecie w dwujce.


Tylko trzeba wyeliminować boty... reset laddera sprzyja wszelkim takim 'pomagaczom' rozgrywki. Chcę grać legalnie i głupie jest to przeświadczenie, że byle baran z internetem może sobie wygooglować jak postawić 'przyjaciela' na koncie.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 12 2013 02:31pm
Quote (M4ciek @ 12 Apr 2013 21:20)
Tylko trzeba wyeliminować boty... reset laddera sprzyja wszelkim takim 'pomagaczom' rozgrywki. Chcę grać legalnie i głupie jest to przeświadczenie, że byle baran z internetem może sobie wygooglować jak postawić 'przyjaciela' na koncie.

To fakt, ale w związku z tym, że to NIGDY nie nastąpi, pozostaje przejść na HC.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 12 2013 02:33pm
Quote (Xasthur @ Apr 12 2013 08:31pm)
To fakt, ale w związku z tym, że to NIGDY nie nastąpi, pozostaje przejść na HC.


na hc też są boty, wystarczy odpowiednia ilość hp regenu i można śmigać po mp1, nawet przy dc tankując 2 elity nie padniesz.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 12 2013 02:42pm
Quote (Hver @ 12 Apr 2013 21:33)
na hc też są boty, wystarczy odpowiednia ilość hp regenu i można śmigać po mp1, nawet przy dc tankując 2 elity nie padniesz.

Tak się składa, że mój barb jest jednym z najlepszych regen barbów w EU i za chuja bym go nie puścił MP1, a nawet MP0 w A3. Bot jest zwyczajnie za głupi na to. O ile wiem, wszystkie profile i konfingi są ustawione pod SC. Nie ma nawet głupiego chickena czy wycofania się w razie niskiego poziomu życia. Wystarczy, że koleżka się zablokuje przy elitce z arcane i żadne regeny nie pomogą. Robiłem bardzo wiele testów swoim barbem na PTR i nie tylko, i doskonale wiem, co piszę. Koleżka na 100% umarłby w drodze do setki. No chyba, że naprawdę ekstremalnie defensywnie się go usposobi (5M+ EHP, 6k+ regen etc, 20k dps), ale raz że nawet to nie daje gwarancji, a dwa, że taki barb byłby bardzo powolny.
A że boty są na HC, to wiem. Jednak jest to marny procent tego, co jest na SC.
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Apr 12 2013 02:48pm
Nie mam cierpliwości do HC :D choć kiedyś może się przekonam.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 12 2013 02:54pm
Quote (Xasthur @ Apr 12 2013 08:42pm)
Tak się składa, że mój barb jest jednym z najlepszych regen barbów w EU i za chuja bym go nie puścił MP1, a nawet MP0 w A3. Bot jest zwyczajnie za głupi na to. O ile wiem, wszystkie profile i konfingi są ustawione pod SC. Nie ma nawet głupiego chickena czy wycofania się w razie niskiego poziomu życia. Wystarczy, że koleżka się zablokuje przy elitce z arcane i żadne regeny nie pomogą. Robiłem bardzo wiele testów swoim barbem na PTR i nie tylko, i doskonale wiem, co piszę. Koleżka na 100% umarłby w drodze do setki. No chyba, że naprawdę ekstremalnie defensywnie się go usposobi (5M+ EHP, 6k+ regen etc, 20k dps), ale raz że nawet to nie daje gwarancji, a dwa, że taki barb byłby bardzo powolny.
A że boty są na HC, to wiem. Jednak jest to marny procent tego, co jest na SC.


może barb nie, ale myślę, że monk dałby rade, z pasywami można na nim zestackować taki armor/all res/hp regen + save death, że nawet stojąc w laserze nic Ci prawie nie robi + zazwyczaj w laserze przy dc stoi się góra 2 sekundy, bo się kręci, wiadomo, może się zespawnić na głowie, ale zazwyczaj żeby tak się stało musiałbyś być w ruchu i akurat kliknąć na to pole gdzie się pojawia laser pół sekundy przed jego pojawieniem. ktoś na polskiej sekcji się chwalił, że boci na hc i szło mu nieźle, 7x coś paragon miał, nie wiem czy jeszcze żyje.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 12 2013 03:06pm
Quote (Hver @ 12 Apr 2013 21:54)
może barb nie, ale myślę, że monk dałby rade, z pasywami można na nim zestackować taki armor/all res/hp regen + save death, że nawet stojąc w laserze nic Ci prawie nie robi + zazwyczaj w laserze przy dc stoi się góra 2 sekundy, bo się kręci, wiadomo, może się zespawnić na głowie, ale zazwyczaj żeby tak się stało musiałbyś być w ruchu i akurat kliknąć na to pole gdzie się pojawia laser pół sekundy przed jego pojawieniem. ktoś na polskiej sekcji się chwalił, że boci na hc i szło mu nieźle, 7x coś paragon miał, nie wiem czy jeszcze żyje.

Głowa lasera to żaden problem. Schody zaczynają się jeśli zestackuje się ich kilka w jednym miejscu (pod nogami).

Barb jest najbardziej DC odpornym charem, monk jest drugi.

This post was edited by Xasthur on Apr 12 2013 03:09pm
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Apr 12 2013 04:39pm
Quote (kaaba @ 11 Apr 2013 18:43)
Ktos moze powiedziec mi ile teraz tak kosztuje ta furia 1h (nie pamietam jak sie nazywa)

~1,1k dps
~100str++
~ls
soc
Up, bo musze takie oddac a nie wiem ile kosztuje podobne igg.

Go Back To Polska Topic List
Prev17567577587597601715Next
Add Reply New Topic New Poll