Quote (Xasthur @ Apr 12 2013 08:42pm)
Tak się składa, że mój barb jest jednym z najlepszych regen barbów w EU i za chuja bym go nie puścił MP1, a nawet MP0 w A3. Bot jest zwyczajnie za głupi na to. O ile wiem, wszystkie profile i konfingi są ustawione pod SC. Nie ma nawet głupiego chickena czy wycofania się w razie niskiego poziomu życia. Wystarczy, że koleżka się zablokuje przy elitce z arcane i żadne regeny nie pomogą. Robiłem bardzo wiele testów swoim barbem na PTR i nie tylko, i doskonale wiem, co piszę. Koleżka na 100% umarłby w drodze do setki. No chyba, że naprawdę ekstremalnie defensywnie się go usposobi (5M+ EHP, 6k+ regen etc, 20k dps), ale raz że nawet to nie daje gwarancji, a dwa, że taki barb byłby bardzo powolny.
A że boty są na HC, to wiem. Jednak jest to marny procent tego, co jest na SC.
może barb nie, ale myślę, że monk dałby rade, z pasywami można na nim zestackować taki armor/all res/hp regen + save death, że nawet stojąc w laserze nic Ci prawie nie robi + zazwyczaj w laserze przy dc stoi się góra 2 sekundy, bo się kręci, wiadomo, może się zespawnić na głowie, ale zazwyczaj żeby tak się stało musiałbyś być w ruchu i akurat kliknąć na to pole gdzie się pojawia laser pół sekundy przed jego pojawieniem. ktoś na polskiej sekcji się chwalił, że boci na hc i szło mu nieźle, 7x coś paragon miał, nie wiem czy jeszcze żyje.