d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1756757758759760805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Sep 9 2015 03:58am
Quote (hehehehehe @ Sep 9 2015 09:08am)
nie wiem jak mozna w to grac skoro sa czity ktore zrujnowaly te gre


nike gram od wchuj czasu, o czym mówis? i czy Ty przypadkiem sporo w wota nie grales? :D
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 9 2015 07:50am
Quote (kacperq @ 9 Sep 2015 11:58)
nike gram od wchuj czasu, o czym mówis? i czy Ty przypadkiem sporo w wota nie grales? :D


pewnie o modach. WG daje w chuj za dużo swobody przy modach i ludzie to wykorzystują opur
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 9 2015 07:54am
3....2....1


















mod ukazujacy miejsce stania arty




















mod ukazujacy na minimapce miejsce zlamania obiektu niewyspotowanego czolgu

























mod ukazujacy gdzie powinienes strzelic aby byl ammorack
























i wiele innych ale chuj tam to tylko mody XDDD
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 9 2015 07:58am
Quote (hehehehehe @ 9 Sep 2015 15:54)
3....2....1


















mod ukazujacy miejsce stania arty




















mod ukazujacy na minimapce miejsce zlamania obiektu niewyspotowanego czolgu

























mod ukazujacy gdzie powinienes strzelic aby byl ammorack
























i wiele innych ale chuj tam to tylko mody XDDD


z ammorackiem to chuj akurat, ale te arciarskie mody są największym ścierwem na świecie
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 9 2015 08:33am
Beka z tych modow, ale jeszcze większa beka z lamusow co z nich korzystają, wiele jest wspomagaczy, ale niektóre to przesada
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 9 2015 08:37am
Quote (50groszy @ 9 Sep 2015 16:33)
Beka z tych modow, ale jeszcze większa beka z lamusow co z nich korzystają, wiele jest wspomagaczy, ale niektóre to przesada


Jakie mody powymyslali? Bo ja jak gralem to uzywalem weakspotow :x
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 9 2015 08:54am
Ja jedynie używam innego celownika i oddalenie 100m
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 9 2015 08:55am
Quote (nerok @ 9 Sep 2015 16:54)
Ja jedynie używam innego celownika i oddalenie 100m


ja xvm i wskazywanie ostatnio znanej pozycji na minimapie, ale z xvm chyba zrezygnuję, bo tylko się przez niego wkurwiam :(
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 9 2015 11:23am
polecam wows - nie ma modow i czituw
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 9 2015 11:24am
Quote (hehehehehe @ 9 Sep 2015 19:23)
polecam wows - nie ma modow i czituw


tak zgadzam sie
Go Back To Polska Topic List
Prev1756757758759760805Next
Add Reply New Topic New Poll