Quote (Bozia @ 13 Jun 2015 16:43)
moduł ściągnięty (np siatka z camo) jest uniwersalna dla każdego czołgu, ale niektóre takie jak dosyłacz, wentylacja itd. jest inna dla lekkich a inna dla ciężkich czołgów. Po zdemontowaniu jest w depo, więc wchodzisz po prostu na czołg na który chcesz to coś zamontować i klikasz tak jakbyś chciał to kupić, z tym że nic nie zapłacisz, bo moduł jest już kupiony wcześniej.
aha

myslalem ze znowu trzeba kupic...

e/ i chuj wzielo mi i tak 200k..
This post was edited by nerok on Jun 13 2015 08:47am