d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1755756757758759805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Jun 13 2015 08:43am
Quote (nerok @ 13 Jun 2015 16:40)
tłumacz boziu jhak?


moduł ściągnięty (np siatka z camo) jest uniwersalna dla każdego czołgu, ale niektóre takie jak dosyłacz, wentylacja itd. jest inna dla lekkich a inna dla ciężkich czołgów. Po zdemontowaniu jest w depo, więc wchodzisz po prostu na czołg na który chcesz to coś zamontować i klikasz tak jakbyś chciał to kupić, z tym że nic nie zapłacisz, bo moduł jest już kupiony wcześniej.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jun 13 2015 08:46am
Quote (Bozia @ 13 Jun 2015 16:43)
moduł ściągnięty (np siatka z camo) jest uniwersalna dla każdego czołgu, ale niektóre takie jak dosyłacz, wentylacja itd. jest inna dla lekkich a inna dla ciężkich czołgów. Po zdemontowaniu jest w depo, więc wchodzisz po prostu na czołg na który chcesz to coś zamontować i klikasz tak jakbyś chciał to kupić, z tym że nic nie zapłacisz, bo moduł jest już kupiony wcześniej.


aha :) myslalem ze znowu trzeba kupic... :wacko: e/ i chuj wzielo mi i tak 200k..

This post was edited by nerok on Jun 13 2015 08:47am
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Jun 13 2015 08:51am
Quote (nerok @ 13 Jun 2015 16:46)
aha :) myslalem ze znowu trzeba kupic... :wacko: e/ i chuj wzielo mi i tak 200k..


a z czego na co chciałeś ten moduł przenosić?
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jun 13 2015 08:52am
z jakiegos tier II na tier V, pisalo w magazynie ze pasuje do tego czolgu
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Jun 13 2015 08:54am
Quote (nerok @ 13 Jun 2015 16:52)
z jakiegos tier II na tier V, pisalo w magazynie ze pasuje do tego czolgu


z lekkiego na lekki, z meda na meda, z arty na artę itd można przenosić moduły
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Aug 21 2015 05:19pm
gra ktos jeszcze?
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 22 2015 12:17am
Quote (JarooJas @ 22 Aug 2015 01:19)
gra ktos jeszcze?


Tak.

Quote (Bozia @ 13 Jun 2015 16:54)
z lekkiego na lekki, z meda na meda, z arty na artę itd można przenosić moduły


Boziu, to zalezy od lufy jakimi pociskami nakurwiasz ;)
Member
Posts: 68,822
Joined: Nov 17 2007
Gold: 78,259.94
Sep 9 2015 02:34am
Quote (JarooJas @ Aug 22 2015 01:19am)
gra ktos jeszcze?


gram
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 9 2015 02:48am
Quote (JarooJas @ 22 Aug 2015 01:19)
gra ktos jeszcze?


Skończył mi się prepaid w wowie więc pewnie wrócę, bo w coś grać trzeba xd
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 9 2015 03:08am
nie wiem jak mozna w to grac skoro sa czity ktore zrujnowaly te gre

This post was edited by hehehehehe on Sep 9 2015 03:08am
Go Back To Polska Topic List
Prev1755756757758759805Next
Add Reply New Topic New Poll