Quote (martyna_fajny_mish @ 27 Aug 2013 00:01)
z tych to tylko zodiaka ogladalem, dzieki typie, dzisiaj juz nie bede tego ogladal, ale jutro nadrobie, jeszcze jedno pytanie - wyszla w ciagu ostatnich trzech lat jakas dobra komedia? kacwegasy to chuj
poradnik pozytywnego myslenia jest spoko
stand up guys? lekkie przyjemne, ale cudow nie ma