d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17547557567577581715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Apr 11 2013 05:28am
Witą i o cenę pytą

Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Apr 11 2013 07:44am
Quote (Pingu_Hv @ Apr 9 2013 05:17pm)
tylko to już nie są czasy d2, chaty zaspamowane będą reklamami różnych treści więc i tak nie da się na nich pogadać...


a d2 tak nie było? Od patcha 1.10 w górę, zanotowałem w swojej pamięci nagły wzrost takich spam-reklam, który to pewnie trwa do dziś (w końcu w d2 nadal gra spora grupka potencjalnych klientów).
Zresztą kanały typu lol-x, z tego co pamiętam, były wylęgarnią najróżniejszej maści plebów/noobów i innych kretynów, więc co mądrzejsi ludzie (tacy jak ja, oczywiście!) po prostu uciekali na prywatne kanały, gdzie spam-botybyły od razu banowane przez operatora kanału.

Reasumując - na kanałach publicznych się nie rozmawia, tylko trolluje, kradnie (sic!), rozgląda się za dobrymi okazjami, etc

A co do zmiany, która wprowadziła by chat podobny jaki widzieliśmy w d2, to również jestem na tak! W d2, jakieś 50% czasu, który spędziłem "grając" w diabeła,to był właśnie postój na kanale, i nawet stojąc/rozmawiając z innymi ludźmi na czacie - to widząc ich levele/miniaturki postaci/opisy kont ("descriptions"), odczuwałem zdecydowanie większy komfort, niż dzieje się to teraz. Taka mała rzecz, a cieszyła oko. ;) Teraz wszystko to wygląda tak... nużąco.

This post was edited by 2007 on Apr 11 2013 07:45am
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Apr 11 2013 07:55am
Quote (2007 @ 11 Apr 2013 15:44)
a d2 tak nie było? Od patcha 1.10 w górę, zanotowałem w swojej pamięci nagły wzrost takich spam-reklam, który to pewnie trwa do dziś (w końcu w d2 nadal gra spora grupka potencjalnych klientów).
Zresztą kanały typu lol-x, z tego co pamiętam, były wylęgarnią najróżniejszej maści plebów/noobów i innych kretynów, więc co mądrzejsi ludzie (tacy jak ja, oczywiście!) po prostu uciekali na prywatne kanały, gdzie spam-botybyły od razu banowane przez operatora kanału. 

Reasumując - na kanałach publicznych się nie rozmawia, tylko trolluje, kradnie (sic!), rozgląda się za dobrymi okazjami, etc

A co do zmiany, która wprowadziła by chat podobny jaki widzieliśmy w d2, to również jestem na tak! W d2, jakieś 50% czasu, który spędziłem "grając" w diabeła,to był właśnie postój na kanale, i nawet stojąc/rozmawiając z innymi ludźmi na czacie - to widząc ich levele/miniaturki postaci/opisy kont ("descriptions"), odczuwałem zdecydowanie większy komfort, niż dzieje się to teraz. Taka mała rzecz, a cieszyła oko. ;) Teraz wszystko to wygląda tak... nużąco.


dokładnie, siedzenie na czacie i kampienie aby wyhaczyć coś taniej to było coś :)
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Apr 11 2013 09:10am
Quote (Damundo @ 11 Apr 2013 13:28)
Witą i o cenę pytą

http://i.imgur.com/m4GeN4V.png


Dla mnie marność.
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 11 2013 09:47am
Quote (Damundo @ 11 Apr 2013 13:28)
Witą i o cenę pytą

http://i.imgur.com/m4GeN4V.png


o, misiek, znowu grasz w gre?
Member
Posts: 12,559
Joined: Jul 19 2007
Gold: 1,630.00
Apr 11 2013 10:39am
Quote (Sejko1711 @ Apr 11 2013 10:47am)
gdzie cię dojechali?



wjebalem sie we frozen x20 + jail + desecrator. fps spadl do zera i bieg nie mogl zaskoczyc. beznadziejna smierc

This post was edited by Archont on Apr 11 2013 10:39am
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Apr 11 2013 12:43pm
Ktos moze powiedziec mi ile teraz tak kosztuje ta furia 1h (nie pamietam jak sie nazywa)

~1,1k dps
~100str++
~ls
soc
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 11 2013 12:51pm
Quote (kaaba @ Apr 11 2013 08:43pm)
Ktos moze powiedziec mi ile teraz tak kosztuje ta furia 1h (nie pamietam jak sie nazywa)

~1,1k dps
~100str++
~ls
soc


żenujaca furia
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Apr 12 2013 01:44am
zebry niedozwolone ale pozycz ktos prosze 7 mln na jakis czas plox :)
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Apr 12 2013 02:15am
Quote (ilikevodka @ 12 Apr 2013 09:44)
zebry niedozwolone ale pozycz ktos prosze 7 mln na jakis czas plox :)


Gold: 1,410.00 :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev17547557567577581715Next
Add Reply New Topic New Poll