☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
754
755
756
757
758
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147883
Replies: 8046
Track Topic
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#7551
Mar 22 2015 03:56am
Spokojnie to dopiero closed beta xd
/ mogę udostępnić komuś swoje konto na parę bitew ;o
This post was edited by hehehehehe on Mar 22 2015 03:56am
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#7552
Mar 31 2015 12:52pm
heh nie wiedzialem ze dostep do bety do wows chodza po 100$ xd
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#7553
Mar 31 2015 01:00pm
Quote (hehehehehe @ 31 Mar 2015 20:52)
heh nie wiedzialem ze dostep do bety do wows chodza po 100$ xd
dolar teraz w cenie
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7554
Mar 31 2015 02:44pm
Quote (hehehehehe @ 31 Mar 2015 20:52)
heh nie wiedzialem ze dostep do bety do wows chodza po 100$ xd
2 godziny temu rzuciłem okiem na alledrogo, to za 150 zł była oferta
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7555
Apr 12 2015 07:06am
chi-nu-kai z misji dostałem i w sumie sam nie wiem co myśleć o tym czołgu :/
GeOx
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold
:
0.00
#7556
Apr 15 2015 10:43am
Warto go sprzedać za 300k...
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7557
Apr 15 2015 11:56am
Quote (Reksio91 @ 15 Apr 2015 18:43)
Warto go sprzedać za 300k... :D
300k zarobić posiadając jagodę 88 w garażu to sekunda, a kolejna premka podwyższy wartość konta xd
nerok
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold
:
27.00
#7558
Jun 13 2015 08:34am
da sie zamontowac moduł z magazynu do czołgu?
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7559
Jun 13 2015 08:35am
Quote (nerok @ 13 Jun 2015 16:34)
da sie zamontowac moduł z magazynu do czołgu?
no raczej
nerok
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold
:
27.00
#7560
Jun 13 2015 08:40am
Quote (Bozia @ 13 Jun 2015 16:35)
no raczej
tłumacz boziu jhak?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
754
755
756
757
758
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact