d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1754755756757758805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 22 2015 03:56am
Spokojnie to dopiero closed beta xd


/ mogę udostępnić komuś swoje konto na parę bitew ;o

This post was edited by hehehehehe on Mar 22 2015 03:56am
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 31 2015 12:52pm
heh nie wiedzialem ze dostep do bety do wows chodza po 100$ xd
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Mar 31 2015 01:00pm
Quote (hehehehehe @ 31 Mar 2015 20:52)
heh nie wiedzialem ze dostep do bety do wows chodza po 100$ xd


dolar teraz w cenie
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 31 2015 02:44pm
Quote (hehehehehe @ 31 Mar 2015 20:52)
heh nie wiedzialem ze dostep do bety do wows chodza po 100$ xd


2 godziny temu rzuciłem okiem na alledrogo, to za 150 zł była oferta :(
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Apr 12 2015 07:06am
chi-nu-kai z misji dostałem i w sumie sam nie wiem co myśleć o tym czołgu :/
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Apr 15 2015 10:43am
Warto go sprzedać za 300k... :D
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Apr 15 2015 11:56am
Quote (Reksio91 @ 15 Apr 2015 18:43)
Warto go sprzedać za 300k... :D


300k zarobić posiadając jagodę 88 w garażu to sekunda, a kolejna premka podwyższy wartość konta xd
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jun 13 2015 08:34am
da sie zamontowac moduł z magazynu do czołgu?
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Jun 13 2015 08:35am
Quote (nerok @ 13 Jun 2015 16:34)
da sie zamontowac moduł z magazynu do czołgu?


no raczej
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jun 13 2015 08:40am
Quote (Bozia @ 13 Jun 2015 16:35)
no raczej


tłumacz boziu jhak?
Go Back To Polska Topic List
Prev1754755756757758805Next
Add Reply New Topic New Poll