d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17537547557567571410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 23 2013 01:40pm
Macie coś o napadach na banki? Heat, The Town widziałem. Było jeszcze coś, gdzie gość się zamknął w banku na jakiś czas - też widziałem ;)
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 23 2013 01:42pm
Quote (Grigo @ 23 Aug 2013 21:40)
Macie coś o napadach na banki? Heat, The Town widziałem. Było jeszcze coś, gdzie gość się zamknął w banku na jakiś czas - też widziałem ;)


http://www.filmweb.pl/film/Włamanie+na+śniadanie-2001-8473

na 7 ocenilem, dosc przyjemny film
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 23 2013 02:07pm
Quote (Grigo @ 23 Aug 2013 20:40)
Macie coś o napadach na banki? Heat, The Town widziałem. Było jeszcze coś, gdzie gość się zamknął w banku na jakiś czas - też widziałem ;)


bank job i italian job?
/e nvm, italian job nie jest o skoq na bąku

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 23 2013 02:08pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 23 2013 02:10pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 23 Aug 2013 21:42)


Może obejrzę, o ile to nie jest to połączenie komedii z kiczem. Dzięki.

Quote (EustachyMotyka @ 23 Aug 2013 22:07)
bank job i italian job?
/e nvm, italian job nie jest o skoq na bąku


Oba widzianed
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 23 2013 03:19pm
nie urwała dupy ta iluzja. calkiem niezla ale nie wiem skad te zachwyty

najlepsza scena - gonitwa za tym zlodziejaszkiem, gosc odjechal z piskiem, potem dopiero policjant wsiada do auta z francuska, jeszcze chwile gadaja a w kolejnym ujeciu juz sa 2 metry za uciekinierem
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 23 2013 04:45pm
czlowiek ktory pogryzl psa

widzial ktos?
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 23 2013 04:50pm
Quote (SimSimSalabim @ 24 Aug 2013 00:45)
czlowiek ktory pogryzl psa

widzial ktos?


Gowno straszne
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 23 2013 06:50pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 23 Aug 2013 15:21)
aflek i tak jest lepszym wyborem niz gosling, ktorego wczesniej mieli zatrudnic


widzialem ze koleznka na fejsie napisala "tragedia"

chuja sie zna glupia pizda, affleck jest dobrym aktorem, zaszufladkowanym przez glupawe komedie romansidla i inne gowna.
jesli chodzi o rezyserke, jest jednym z najbardziej obiecujacych przedstawicieli mlodego pokolenia

Quote (Grigo @ 23 Aug 2013 22:10)
Może obejrzę, o ile to nie jest to połączenie komedii z kiczem. Dzięki.



Oba widzianed


man on the ledge czy jakos tak? sredniawa, ale objerzec mozna



moze spróbuj The Sweeney

This post was edited by KrulGregor on Aug 23 2013 06:53pm
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 24 2013 12:01am
Quote (martyna_fajny_mish @ Aug 24 2013 12:50am)
Gowno straszne


potwierdzam
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 24 2013 11:13am
Act of Valor - bardzo dobry, aż dziw, że wcześniej na niego nie trafiłem.
Go Back To Polska Topic List
Prev17537547557567571410Next
Add Reply New Topic New Poll