Quote (martyna_fajny_mish @ 23 Aug 2013 15:21)
aflek i tak jest lepszym wyborem niz gosling, ktorego wczesniej mieli zatrudnic
widzialem ze koleznka na fejsie napisala "tragedia"
chuja sie zna glupia pizda, affleck jest dobrym aktorem, zaszufladkowanym przez glupawe komedie romansidla i inne gowna.
jesli chodzi o rezyserke, jest jednym z najbardziej obiecujacych przedstawicieli mlodego pokolenia
Quote (Grigo @ 23 Aug 2013 22:10)
Może obejrzę, o ile to nie jest to połączenie komedii z kiczem. Dzięki.
Oba widzianed
man on the ledge czy jakos tak? sredniawa, ale objerzec mozna
moze spróbuj The Sweeney
This post was edited by KrulGregor on Aug 23 2013 06:53pm