d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17527537547557561715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Apr 9 2013 09:17am
Quote (Sejko1711 @ 9 Apr 2013 15:21)
brakuje mi jeszcze jednej drobnej rzeczy na ah: sortowania itemów, które się licytuje po "dacie zakończenia"

chyba, że ja o czymś nie wiem  ;)


ja też nie moge tego ogarnąć i mi tego brakuje ale słyszałem że niektórzy mogą filtować aukcję więc nie łapie się ocb

Quote (M4ciek @ 9 Apr 2013 10:41)
ciągle czekam na czat w stylu d2... tutaj w tych okienkach itd. się nie odnajduję. Tam chociaż widziałem z kim rozmawiam, kto jest na chacie, jaką ma postać.


tylko to już nie są czasy d2, chaty zaspamowane będą reklamami różnych treści więc i tak nie da się na nich pogadać...

Quote (RoGh @ 9 Apr 2013 10:25)
Patch notes 1.0.8 PTR
http://us.battle.net/d3/en/blog/9425564/
Rewolucji na miarę paragona, pvp czy monster power lvl nie ma, zmiany zbyt powolne, ale moim zdaniem naprawdę dobre i trafne.
Zmiany Social features nadal zbyt płytko idące, ale dobre, dyskusje na 100 osób, komenda /f m, tagi do gier, duży nacisk na zwiększenie opłacalności teamplaya, widać gołym okiem ogrom zalet (jeszcze mniej hp mobow w party game, extra bonusy do gf, mf i expa, notyfikacje przy eliteach i gobach, party leader, usprawnienie wizowego archona) to już nie jest solo game. Sporo dobrych małych poprawek, usprawniajacych rozgrywke: identify all, craft masowy, porównywanie itemow bezpośrednio z AH, wyswietlanie większej ilości buffow.
Kończy sie tez okres nabijania paragonow tylko na scorpionsach, exp od nich zmniejszony aż o 3/4 - dobry ruch, razem ze zwiększeniem gęstości mobow w innych aktach byc moze pojawia sie nowe lokacje do farmy, ale już sam fakt dramatycznego spadku expa scorpow powinien zachęcić do szukania nowych rozwiązań.


o jakich skorpionsach mowa ? Jest jakiś skuteczny sposób wbijania paragonów o którym nie wiem ?

This post was edited by Pingu_Hv on Apr 9 2013 09:19am
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 9 2013 09:25am
Quote (Pingu_Hv @ Apr 9 2013 05:17pm)
ja też nie moge tego ogarnąć i mi tego brakuje ale słyszałem że niektórzy mogą filtować aukcję więc nie łapie się ocb



tylko to już nie są czasy d2, chaty zaspamowane będą reklamami różnych treści więc i tak nie da się na nich pogadać...



o jakich skorpionsach mowa ? Jest jakiś skuteczny sposób wbijania paragonów  o którym nie wiem ?



skorpiony w craterach a3, dobrze ze ziomki 100 powbijali
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Apr 9 2013 09:28am
Quote (Pingu_Hv @ Apr 9 2013 03:17pm)
ja też nie moge tego ogarnąć i mi tego brakuje ale słyszałem że niektórzy mogą filtować aukcję więc nie łapie się ocb



tylko to już nie są czasy d2, chaty zaspamowane będą reklamami różnych treści więc i tak nie da się na nich pogadać...



o jakich skorpionsach mowa ? Jest jakiś skuteczny sposób wbijania paragonów  o którym nie wiem ?


mp10 krater 2 i lecisz tylko skorpionki
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Apr 9 2013 09:57am
Quote (lexus1993 @ 9 Apr 2013 16:28)
mp10 krater 2 i lecisz tylko skorpionki


moze zdąze 33 paragony wbic przed nowym patchem :D
dziex
Member
Posts: 3,073
Joined: Jul 9 2006
Gold: 6,646.57
Apr 9 2013 12:03pm
Gra ktos na ptr? Interesuje mnie najbardziej kwestia zageszczenia mobow, mam nadzieje ze sie postarali. Zmiany ogolnie bardzo dobre ale powinny byc juz w 1.03. Wolno to idzie, mala rewolucja w kojenym patchu.
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Apr 9 2013 12:06pm
nie mam opcji ptr... czy może nie umiem jej znaleźć?
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 9 2013 12:08pm
Quote (glenton @ Apr 9 2013 06:06pm)
nie mam opcji ptr... czy może nie umiem jej znaleźć?


eu,battle.net -> account -> wchodzisz w swoje Diablo 3 -> PTR na dole
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Apr 9 2013 12:21pm
Quote (Slambek @ 9 Apr 2013 19:08)
eu,battle.net -> account -> wchodzisz w swoje Diablo 3 -> PTR na dole


jo ale nie ma polskiego <_<
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 9 2013 12:23pm
ptr padlo za duzo userow :)
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 9 2013 12:33pm
Quote (glenton @ Apr 9 2013 06:21pm)
jo ale nie ma polskiego  <_<


bo to ptr, jak chcesz tlumaczonego contentu czekaj na official
Go Back To Polska Topic List
Prev17527537547557561715Next
Add Reply New Topic New Poll