d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17517527537547551410Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 18 2013 03:54pm
wszystkie sa ok.
nie pamietma juz 16 przecznic dokladnie, ale imo to bedzie tak:
16 przecznic > krolowie ulicy >>> dorwac gringo

e: the town genialne jest, bije wszystkie trzy

This post was edited by KrulGregor on Aug 18 2013 03:55pm
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 18 2013 03:59pm
Quote (KrulGregor @ Aug 18 2013 11:54pm)
wszystkie sa ok.
nie pamietma juz 16 przecznic dokladnie, ale imo to bedzie tak:
16 przecznic > krolowie ulicy >>> dorwac gringo

e: the town genialne jest, bije wszystkie trzy


y the town kozackie. taka nowsza goraczka.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Aug 21 2013 08:42am
Wczoraj oglądałem PAIN and Gain
no kurwa dawno sie tak nie uśmiałem,
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 21 2013 09:28am
Quote (l1pa @ 21 Aug 2013 16:42)
Wczoraj oglądałem PAIN and Gain
no kurwa dawno sie tak nie uśmiałem,


ale usmiales sie bo byl smieszny czy byl tak zalosny? ;s
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Aug 21 2013 09:31am
Quote (cOr @ 21 Aug 2013 16:28)
ale usmiales sie bo byl smieszny czy byl tak zalosny? ;s



Dla mnie byl nudny. Nic specjalnego.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Aug 21 2013 09:32am
Quote (cOr @ Aug 21 2013 04:28pm)
ale usmiales sie bo byl smieszny czy byl tak zalosny? ;s


właśnie ciekawy.
Quote (groom @ Aug 21 2013 04:31pm)
Dla mnie byl nudny. Nic specjalnego.


lol
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Aug 21 2013 09:55am
Quote (l1pa @ 21 Aug 2013 16:32)
właśnie ciekawy. 

lol



Nawet nie moge sobie przypomniec jednej zabawnej sceny. Pewnie jakas byla ale szal pal to to nie byl. Zamula straszna.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2013 09:59am
Quote (groom @ 21 Aug 2013 17:55)
Nawet nie moge sobie przypomniec jednej zabawnej sceny. Pewnie jakas byla ale szal pal to to nie byl. Zamula straszna.


bo to nie do końca miała być komedia
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Aug 21 2013 10:02am
Quote (1970 @ 21 Aug 2013 16:59)
bo to nie do końca miała być komedia


No dla mnie to byl dramat dlatego dziwie sie, jak ktos pisze, ze dawno sie tak nie usmial na filmie.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 21 2013 01:18pm
Quote (viewprofile @ 18 Aug 2013 23:59)
y the town kozackie. taka nowsza goraczka.


bez przesady kurwa, do gorączki to temu dalekoooo, ale ogląda się przyjemnie ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev17517527537547551410Next
Add Reply New Topic New Poll