Quote (Pozer @ 15 Aug 2013 23:55)
Lubie PotC, ale Lone Ranger podobno bieda

dlatego specjalnie porownalem do czesci czwartej (slabszej od pozostalych) bo lone ranger wlasnie taka slabsza wersja piratow
depp gra tak samo, po prostu sparrow zrobiony na indianina
akcja przegieta bardziej niz w bondach i caly zarys fabularny nie jest zbyt przekonujacy, troche kombinowali na sile
NO ALE da sie obejrzec, nie ma tragedii ;]