d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17507517527537541410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 15 2013 03:58pm
Quote (Pozer @ 15 Aug 2013 23:55)
Lubie PotC, ale Lone Ranger podobno bieda :(


dlatego specjalnie porownalem do czesci czwartej (slabszej od pozostalych) bo lone ranger wlasnie taka slabsza wersja piratow
depp gra tak samo, po prostu sparrow zrobiony na indianina
akcja przegieta bardziej niz w bondach i caly zarys fabularny nie jest zbyt przekonujacy, troche kombinowali na sile

NO ALE da sie obejrzec, nie ma tragedii ;]
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 15 2013 03:59pm
Quote (Pozer @ 15 Aug 2013 22:55)
Lubie PotC, ale Lone Ranger podobno bieda :(


Praktycznie to samo, tylko w westernowskich klimatach.
Jak dla mnie biednie, czułem się jakbym widział ten sam film 5 razy już (piraci)

This post was edited by myr00n on Aug 15 2013 03:59pm
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 15 2013 10:36pm
Quote (yamakuzo @ Aug 15 2013 11:00pm)
Mój top 1 . Na drugim mam 'Nieodwracalny' a na trzecim 'Kieł'.


Nieodwracalny? Czy chodzilo ci o nieodwracalne? To chyba teog samego goscia co EtV nie? Strasznie dziwne filmy. Inne.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 16 2013 08:00am
oglądał ktoś już "11.6"? zamierzam obejrzeć ale muszę najpierw angielskie suby znaleźć bo film jest po francusku :x
Member
Posts: 32
Joined: Jul 19 2013
Gold: 0.00
Aug 16 2013 09:29am
Niepamięć :unsure:
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 17 2013 03:35am
Charlie Wilsons War (2007) - Polecam w opur

Revolver - oglądałem go na 2 razy, mało brakowało, żę na trzy ale zacząłem przewijać strzałeczkąi ostatnie 30 min obejrzałem w 10 po czym natychmiastowo pierdolnąłem głową w poduszkę.
Nudne i ciągnie się jak kisiel z pizdy. Jkby trwało krócej to byłby fajny film.
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 18 2013 03:49pm
Oberzane: Olympus has fallen.

Niezle, bardzo efektowne kino, choc czasem od tego typowego amerykanskiego patosu i patriotyzmu idzie sie posmarkac ze smiechu.
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 18 2013 03:52pm
Quote (KrulGregor @ 18 Aug 2013 23:49)
Oberzane: Olympus has fallen.

Niezle,  bardzo efektowne kino, choc czasem od tego typowego amerykanskiego patosu i patriotyzmu idzie sie posmarkac ze smiechu.


kurwa poruszyłem niebo i ziemie zeby ci zalatwic te pierdolone forym gandy a ty nawet dziekuje ani nic.....
Olympus hujnia, zwykla odmuzdzajaca amerykanska szmira jakich wiele i za rok bedzie na 100% leciala na polsacie or tvnie

btw jak ktos lubi NIECODZIENNE i troszke dziwaczne filmy to ADAMS AEBLER
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 18 2013 03:52pm
chce jakies takie sensacyjne gowno obejrzec, strzelaniny, spluwy, poscigi i kobiety
http://www.filmweb.pl/film/Dorwać+gringo-2012-555349
http://www.filmweb.pl/film/Królowie+ulicy-2008-163603
http://www.filmweb.pl/16.Przecznic
ktory bedzie lepszy?
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 18 2013 03:54pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 18 Aug 2013 23:52)
chce jakies takie sensacyjne gowno obejrzec, strzelaniny, spluwy, poscigi i kobiety
http://www.filmweb.pl/film/Dorwa%C4%87+gringo-2012-555349
http://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3lowie+ulicy-2008-163603
http://www.filmweb.pl/16.Przecznic
ktory bedzie lepszy?


obejrzyj sobie to
http://www.filmweb.pl/film/Miasto+z%C5%82odziei-2010-375721

a jak nei to z twojej 3jki wybierłbym filmik z gibsonem
gibson nie miewa slabych filmów
Go Back To Polska Topic List
Prev17507517527537541410Next
Add Reply New Topic New Poll