Quote (M4ciek @ 7 Apr 2013 21:20)
ciekawa postać... a jak sobie na mp10 radzi? Bo barbem już zacząłem nieco szybciej elity ubijać :]
Wdka trzeba dokoksować dobrze zeby sobie sam radził na mp 10, przynajmniej ten build ( a gram wg niego ) jest typowo pod mp 0/1 ale za to prędkość i skuteczność ( czyści lokacje w 100% z mobów i golda ) jest nie do pobicia.
No i ofc frajda jest niesamowita z gry takim wdkiem
