d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17497507517527531715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Apr 7 2013 02:53pm
Quote (M4ciek @ 7 Apr 2013 21:20)
ciekawa postać... a jak sobie na mp10 radzi? Bo barbem już zacząłem nieco szybciej elity ubijać :]


Wdka trzeba dokoksować dobrze zeby sobie sam radził na mp 10, przynajmniej ten build ( a gram wg niego ) jest typowo pod mp 0/1 ale za to prędkość i skuteczność ( czyści lokacje w 100% z mobów i golda ) jest nie do pobicia.
No i ofc frajda jest niesamowita z gry takim wdkiem :)
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 7 2013 03:09pm
Quote (M4ciek @ Apr 7 2013 10:20pm)
ciekawa postać... a jak sobie na mp10 radzi? Bo barbem już zacząłem nieco szybciej elity ubijać :]


to jest wd pod przyjaciela na niskie mp
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 7 2013 03:15pm
wbilem, mialem zrobic runa, ale mi sie odechcialo
co z ta gra jest nie tak do chujaa;/

This post was edited by Tradek_Mk on Apr 7 2013 03:17pm
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Apr 7 2013 03:22pm
Quote (Unsatiable @ 7 Apr 2013 22:09)
to jest wd pod przyjaciela na niskie mp


a miało nie być przyjaciół w d3 :< tak ładnie blizz obiecywał! Cóż - jeśli nie możesz kogoś pokonać...
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Apr 7 2013 03:24pm
Quote (M4ciek @ 7 Apr 2013 21:22)
a miało nie być przyjaciół w d3 :< tak ładnie blizz obiecywał! Cóż - jeśli nie możesz kogoś pokonać...
tu nie chodzi o to, licza sie zielone tylko

Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Apr 7 2013 03:30pm
Zmontowałem sobie dzisiaj barbiszcza. Jeszcze amulet i jeden ring do wymiany, zostalem przy selffound. Potem trzeba pokrafcic cosik
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/wesou-2958/hero/24302004
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 7 2013 04:11pm
Quote (Unsatiable @ Apr 7 2013 11:09pm)
to jest wd pod przyjaciela na niskie mp



niestety wdeczek nie potrafi tak biegac w rekach przyjaciol
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 7 2013 04:16pm
Quote (Tradek_Mk @ Apr 7 2013 09:15pm)
wbilem, mialem zrobic runa, ale mi sie odechcialo
co z ta gra jest nie tak do chujaa;/


d2 dawała większą frajdę ;)
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Apr 7 2013 04:56pm


gdzie crit? :/

warte coś bez crita? może jakiś dobry wizz wyceni? :] nie znam sie na cenach bo nie gram zbyt duzo ostatnio xd
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 7 2013 05:00pm
chujowy, daj licytacje od 100k i moze cos zarobisz, ale w erze craftowanego shitu nawet cc cd nie bylby warty majatku
Go Back To Polska Topic List
Prev17497507517527531715Next
Add Reply New Topic New Poll