d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17497507517527531410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 12 2013 05:05pm
Quote (Kobrarob @ 12 Aug 2013 23:42)
Witam mam juz od paru godzin problem z przypomnieniem sobie nazwy filmu, moze ktos pamienta.
Fabula - raz do roku ludzie w nocy zabijaja sie wzajemnie, swiat jest idealny tylko raz w roku mozna takie cos zrobic, do pewnej rodziny w ta noc przybiega jakis koles i prosi zeby go wpuscic, oni to robia i ekipa co chce go zabic zaczyna sie powoli wchodzic do tego domu.
Mam nadzieje ze dalem rade conieco opisac i ktos bedzie pamientac ;)


http://www.youtube.com/watch?v=nsTrP1G1N9M
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Aug 12 2013 05:21pm
Quote (SimSimSalabim @ 13 Aug 2013 01:05)


pomysl na film zajebisty, ale po trailerze stwierdzam, ze pewnie wyszlo z tego guwno

e/ Lena dobry milf anyway

This post was edited by Nensato on Aug 12 2013 05:22pm
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Aug 13 2013 02:10am
Quote (Nensato @ Aug 13 2013 12:21am)
pomysl na film zajebisty, ale po trailerze stwierdzam, ze pewnie wyszlo z tego guwno

e/ Lena dobry milf anyway


film jest chujowy.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 13 2013 04:52am
Quote (Nensato @ Aug 13 2013 12:21am)
pomysl na film zajebisty, ale po trailerze stwierdzam, ze pewnie wyszlo z tego guwno

e/ Lena dobry milf anyway
Trailer akurat fajny.
Member
Posts: 12,555
Joined: Jul 9 2007
Gold: 1,663.11
Aug 15 2013 08:55am
Quote (Pozer @ Aug 13 2013 10:52am)
Trailer akurat fajny.


film jeszcze lepszy
Member
Posts: 5,361
Joined: Apr 14 2007
Gold: 515.00
Aug 15 2013 10:36am
2 tygodnie suspa więc miałem czasu nadrobić zaległości w kinematografii, a więc :

Polecam Mullholland Drive, Lost Highway, The Thirteenth Floor, Enter The Void

Nie spodobał mi się tylko Elephant Man.
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 15 2013 12:45pm
Quote (yamakuzo @ Aug 15 2013 06:36pm)
2 tygodnie suspa więc miałem czasu nadrobić zaległości w kinematografii, a więc :

Polecam Mullholland Drive, Lost Highway, The Thirteenth Floor, Enter The Void

Nie spodobał mi się tylko Elephant Man.


Enter the Void jest chyba jednym z najdziwniejszych filmow jakie widzialem.
Member
Posts: 5,361
Joined: Apr 14 2007
Gold: 515.00
Aug 15 2013 03:00pm
Quote (viewprofile @ 15 Aug 2013 19:45)
Enter the Void jest chyba jednym z najdziwniejszych filmow jakie widzialem.


Mój top 1 . Na drugim mam 'Nieodwracalny' a na trzecim 'Kieł'.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 15 2013 03:52pm
jak komus podobali sie piraci z karaibow (glownie part 4) to pewnie spodoba mu sie the lone ranger
typowe familijne kino disneyowskie

This post was edited by cOr on Aug 15 2013 03:53pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 15 2013 03:55pm
Quote (cOr @ Aug 15 2013 10:52pm)
jak komus podobali sie piraci z karaibow (glownie part 4) to pewnie spodoba mu sie the lone ranger
typowe familijne kino disneyowskie
Lubie PotC, ale Lone Ranger podobno bieda :(
Go Back To Polska Topic List
Prev17497507517527531410Next
Add Reply New Topic New Poll