Witam mam juz od paru godzin problem z przypomnieniem sobie nazwy filmu, moze ktos pamienta.
Fabula - raz do roku ludzie w nocy zabijaja sie wzajemnie, swiat jest idealny tylko raz w roku mozna takie cos zrobic, do pewnej rodziny w ta noc przybiega jakis koles i prosi zeby go wpuscic, oni to robia i ekipa co chce go zabic zaczyna sie powoli wchodzic do tego domu.
Mam nadzieje ze dalem rade conieco opisac i ktos bedzie pamientac
