Quote (raiderpl @ Aug 11 2013 08:14pm)
wlasciwie to najlepiej na tym wyjdziesz jak bedziesz kupowac po kolei postacie wg tierów z ceny, najpierw wszystkie za 450, potem 1350, potem 3150 etc. Wydasz mniej, niż kupując same nowe champy, a będziesz mieć jakiś champion pool do ogarniania sobie potem różnych pozycji etc.
masz za male elo pozdrawiam
potwierdzam, dobry system, zeby zaczac ogarniac plejsy x championami na raz, docelowo bedziesz mial je wszystkie, wiec im wczesniej zaczniesz grac rzyliardem, a mainowac kilka konkretnych tym lepiej