d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev174757677781473Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 11 2013 02:15pm
Quote (Swartor @ Aug 11 2013 10:14pm)
lolnexus.com


potwierdzam
myslalem ze juz kazdy zna nexusa :o
Member
Posts: 1,846
Joined: Dec 23 2009
Gold: 12.99
Aug 11 2013 04:35pm
Dimond V wbite, tera tylko challenger zostal :ph34r: (eu west)


This post was edited by Toporasek on Aug 11 2013 04:36pm
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Aug 11 2013 04:37pm
Quote (Toporasek @ Aug 12 2013 12:35am)
Dimond V wbite, tera tylko challenger zostal  :ph34r: (eu west)
http://img842.imageshack.us/img842/4135/3yat.png


saportem to sie nie liczy >.<


a serio to gg, gj, gl, hf
Member
Posts: 1,846
Joined: Dec 23 2009
Gold: 12.99
Aug 11 2013 04:48pm
Quote (ripp1337 @ Aug 11 2013 11:37pm)
saportem to sie nie liczy >.<


a serio to gg, gj, gl, hf


ty
btw; ja mainuje supporty ^

This post was edited by Toporasek on Aug 11 2013 04:48pm
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Aug 11 2013 07:01pm

Jak to jest kurwa możliwe żeby postaciami z takim escapem wypierdolić się tyle razy? Ja pierdole, mi się to totalnie w głowie nie mieści.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 11 2013 07:03pm
Quote (RavenN @ 12 Aug 2013 02:01)
http://i43.tinypic.com/2m4wzfb.png
Jak to jest kurwa możliwe żeby postaciami z takim escapem wypierdolić się tyle razy? Ja pierdole, mi się to totalnie w głowie nie mieści.



SyndromNowaHuta, bardzo orginalny nick : DDDD :thumbsup:
zmienili splash arta riven? jednak dlugo nie gralem xddd
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Aug 11 2013 07:04pm
Quote (Xploosiv @ Aug 12 2013 03:03am)
SyndromNowaHuta, bardzo orginalny nick : DDDD  :thumbsup:
zmienili splash arta riven? jednak dlugo nie gralem xddd


Też mam beke z tego nicku zważywszy, że właściciel konta nawet nie jest z huty :rofl:
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Aug 11 2013 10:43pm
a co się z syndromenem dzieje :D?
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 12 2013 02:16am
Quote (raiderpl @ Aug 11 2013 08:14pm)
wlasciwie to najlepiej na tym wyjdziesz jak bedziesz kupowac po kolei postacie wg tierów z ceny, najpierw wszystkie za 450, potem 1350, potem 3150 etc. Wydasz mniej, niż kupując same nowe champy, a będziesz mieć jakiś champion pool do ogarniania sobie potem różnych pozycji etc.



masz za male elo pozdrawiam


potwierdzam, dobry system, zeby zaczac ogarniac plejsy x championami na raz, docelowo bedziesz mial je wszystkie, wiec im wczesniej zaczniesz grac rzyliardem, a mainowac kilka konkretnych tym lepiej
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,412.24
Aug 12 2013 02:27am


im lee sin im helping
Go Back To Polska Topic List
Prev174757677781473Next
Add Reply New Topic New Poll