Quote (eGzO_o @ 17 Dec 2012 19:34)
W sumie myślę, że mogę mieć chęć popykania czegoś wieczorem, czy ktoś byłby chętny? WD here!
Ja moge dzisiaj pograć barb 60(11), btw szkoda ze rip :/ 74 to juz cos na hc

Quote (miton84 @ 17 Dec 2012 19:44)
od zera czy masz juz nabity jakis lvl?
No Uki moglibysmy cosik poleciec, jeszcze kuzyna byś wzial i w 4 mozna popykać
