d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev17475767778116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Dec 17 2012 02:41pm
Dzieki za opinie :)

Zacząłem monkiem grać. gdyby ktoś miał czasem chęci popykać, to battle.tag mam w sygnaturze.

This post was edited by Last_Hope on Dec 17 2012 02:42pm
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 18 2012 01:18am
Quote (eGzO_o @ 17 Dec 2012 19:34)
W sumie myślę, że mogę mieć chęć popykania czegoś wieczorem, czy ktoś byłby chętny? WD here!


Ja moge dzisiaj pograć barb 60(11), btw szkoda ze rip :/ 74 to juz cos na hc :)

Quote (miton84 @ 17 Dec 2012 19:44)
od zera czy masz juz nabity jakis lvl?


No Uki moglibysmy cosik poleciec, jeszcze kuzyna byś wzial i w 4 mozna popykać :D
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 18 2012 01:49am
Quote (HavinGSeX @ 18 Dec 2012 09:18)
Ja moge dzisiaj pograć barb 60(11), btw szkoda ze rip :/ 74 to juz cos na hc :)



No Uki moglibysmy cosik poleciec, jeszcze kuzyna byś wzial i w 4 mozna popykać :D


Nom wczoraj w 4 osoby runa robilismy ^^
Szybko szlo - trzeba czesciej znajdowac full team
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 18 2012 02:09am
Było git ;)
Ja sobie teraz pewnie z ~godzinkę popykam, jak coś to pm!
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 18 2012 02:24am
Quote (eGzO_o @ 18 Dec 2012 10:09)
Było git ;)
Ja sobie teraz pewnie z ~godzinkę popykam, jak coś to pm!


teraz to w robocie siedze :cry:
ale wieczorem :rolleyes:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 18 2012 03:27am
Quote (miton84 @ 18 Dec 2012 10:24)
teraz to w robocie siedze :cry:
ale wieczorem  :rolleyes:


Zgadzam się ino w robocie sie nie da :P
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Dec 18 2012 09:39am
Nikt nie ma postaci ~20 lvl i chęci do gry? :cry:
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 18 2012 01:56pm
Ktoś chętny na jakiegoś runa? Na ~1 bym skoczył, a3.
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 19 2012 03:21am
Pograłbym dziś na hc , wd 22 lvl - 500 dmg albo wizzardem 49 lvl - 15 k dmg
ale tak po 20 będe w domu
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 19 2012 08:39am
Quote (Alyx @ 19 Dec 2012 11:21)
Pograłbym dziś na hc , wd 22 lvl - 500 dmg albo wizzardem 49 lvl  - 15 k dmg
ale tak po 20 będe w domu


No nic w tym zasiegu ni mam , ja moge pofarmic a3 lvl 60(12) barb 44k dps jak co :)
Go Back To Polska Topic List
Prev17475767778116Next
Add Reply New Topic New Poll