d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev174757677784030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2011 06:22am
Quote (Maarthz @ Sep 19 2011 01:13pm)
ja pierdole wielka trudnosc w graniu katarina, puszczasz wszystkie spelle po kolei w teamfighcie i wygrywasz, a dobry timing jest potrzebny na kazdym charze


No to tak samo jak z każdym champem. Napierdolić jak najwięcej i przetrwać.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 19 2011 06:29am
Quote (Last_Hope @ Sep 19 2011 11:43am)
Oczywiście, zgadzam się.

Tak bywa.

Chodzi mi głównie o to, że u Katy jeśli źle wyczujesz timing, źle odpalisz combo, to leżysz. U innych champów tego przeważnie nie ma. U innych źle uzyjesz ulti/combo i często dalej żyjesz...
Dlatego ten timing u niej trzeba ogarniać dużo bardziej niż u innych champów. Stawką jest życie Katarzyny...  ^_^


katarina to noobchamp, 0 skill required, nie pierdol, że trzeba wyczuć timingi bo padniesz w sekunde, bo każdym papierem padasz w sekunde jak dostaniesz focusa, są katariny 25/2 i 1/15 bo są dobrzy i źli gracze. elo

fake e. swoją drogą, lubiłem na kat rushować rylai i warmoga :d
Member
Posts: 2,122
Joined: Nov 6 2005
Gold: 22.00
Sep 19 2011 06:30am
zamknijcie ten topic bo nie moge go czytac
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Sep 19 2011 06:33am
i wy sie dziwicie, ze zamykaja wam kolejne tematy o lolu, jak od 10 stron jest tylko pierdolenie o tym, czy katarina jest hard czy nie. argument o tym, ze trzeba miec wyczucie timingu jest inwalida, bo jest to po prostu niezbedne dla KAZDEJ postaci.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 19 2011 06:33am
Quote (fro5tbite @ Sep 19 2011 02:33pm)
i wy sie dziwicie, ze zamykaja wam kolejne tematy o lolu, jak od 10 stron jest tylko pierdolenie o tym, czy katarina jest hard czy nie. argument o tym, ze trzeba miec wyczucie timingu jest inwalida, bo jest to po prostu niezbedne dla KAZDEJ postaci.


rozmawiamy na temat ligi legend, nie rozumiem dlaczego moderator miałby zamknąć temat z tego powodu :Huh:
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 19 2011 06:34am
Quote (Wykluczone @ Sep 19 2011 02:29pm)
katarina to noobchamp, 0 skill required, nie pierdol, że trzeba wyczuć timingi bo padniesz w sekunde, bo każdym papierem padasz w sekunde jak dostaniesz focusa, są katariny 25/2 i 1/15 bo są dobrzy i źli gracze. elo

fake e. swoją drogą, lubiłem na kat rushować rylai i warmoga :d


Oczywiście, że trzeba timing wyczuć. Taka Annie (też papier) może z misia jebnąć z większej odległości, Ashe strzałę puszcza też z daleka, Ezreal też, co daje im więcej szans na przeżycie po wykorzystaniu ulti :) A Kata musi się we wrogów wpierdolić... i albo padnie, albo nie.
O to mi chodziło :)

Też Rylaisa rushowałem zawsze.

e: Ciekawy temat, przynajmniej coś tu się dzieje. Rozmowy dot. Ligi Legend, więc luz :)

This post was edited by Last_Hope on Sep 19 2011 06:35am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Sep 19 2011 06:34am
Quote (Wykluczone @ 19 Sep 2011 14:33)
rozmawiamy na temat ligi legend, nie rozumiem dlaczego moderator miałby zamknąć temat z tego powodu :Huh:


a ktory to juz temat? piaty? :P
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Sep 19 2011 06:37am
Quote (Last_Hope @ Sep 19 2011 02:34pm)
Oczywiście, że trzeba timing wyczuć. Taka Annie (też papier) może z misia jebnąć z większej odległości, Ashe strzałę puszcza też z daleka, Ezreal też, co daje im więcej szans na przeżycie po wykorzystaniu ulti :) A Kata musi się we wrogów wpierdolić... i albo padnie, albo nie.
O to mi chodziło :)

Też Rylaisa rushowałem zawsze.

e: Ciekawy temat, przynajmniej coś tu się dzieje. Rozmowy dot. Ligi Legend, więc luz :)


zle puscisz misia to cie zwyzywaja od debili, nie trafisz ashka strzaly to cie zwyzywaja od debili, wpierdolisz sie kata w srodek w nieodpowiednim czasie - zwyzwaja cie od debili
nie ma znaczenia ze ona padnie, chodzi tylko o to ze zle wykorzystasz skille
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 19 2011 06:39am
Quote (fro5tbite @ Sep 19 2011 02:34pm)
a ktory to juz temat? piaty? :P

ale bez przesady, rozmawiamy o lolu a nie offtopujemy

Quote (Last_Hope @ Sep 19 2011 02:34pm)
Oczywiście, że trzeba timing wyczuć. Taka Annie (też papier) może z misia jebnąć z większej odległości, Ashe strzałę puszcza też z daleka, Ezreal też, co daje im więcej szans na przeżycie po wykorzystaniu ulti :) A Kata musi się we wrogów wpierdolić... i albo padnie, albo nie.
O to mi chodziło :)

Też Rylaisa rushowałem zawsze.

e: Ciekawy temat, przynajmniej coś tu się dzieje. Rozmowy dot. Ligi Legend, więc luz :)


co ma timing do ulti?
tak trudno kliknąć W->E->R?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 19 2011 06:41am
Quote (Wykluczone @ Sep 19 2011 02:39pm)
ale bez przesady, rozmawiamy o lolu a nie offtopujemy



co ma timing do ulti?
tak trudno kliknąć W->E->R?


Możesz kliknąć W E R w 5 wrogów z full hp, gdy powiedzmy Leona nie wykorzystała stuna
Możesz kliknąć W E R, gdy są nieco osłabieni, a jest już po stunie Leony.

Trzeba wyczuć moment kiedy odpalić ulti, tak aby zadziałało i nie paść. Wyjaśnione'd?
Go Back To Polska Topic List
Prev174757677784030Next
Closed New Topic New Poll