Quote (Last_Hope @ Sep 19 2011 02:34pm)
Oczywiście, że trzeba timing wyczuć. Taka Annie (też papier) może z misia jebnąć z większej odległości, Ashe strzałę puszcza też z daleka, Ezreal też, co daje im więcej szans na przeżycie po wykorzystaniu ulti

A Kata musi się we wrogów wpierdolić... i albo padnie, albo nie.
O to mi chodziło

Też Rylaisa rushowałem zawsze.
e: Ciekawy temat, przynajmniej coś tu się dzieje. Rozmowy dot. Ligi Legend, więc luz

zle puscisz misia to cie zwyzywaja od debili, nie trafisz ashka strzaly to cie zwyzywaja od debili, wpierdolisz sie kata w srodek w nieodpowiednim czasie - zwyzwaja cie od debili
nie ma znaczenia ze ona padnie, chodzi tylko o to ze zle wykorzystasz skille