d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev174757677781961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Nov 13 2011 04:09pm
Quote (Gepard12 @ 13 Nov 2011 19:01)
Co powiecie o True Blood? Jest to jakiś romans z wampirem w stylu Zmierzchu, czy ciekawy serial?

Zmierzchu nie oglądałem i nie planuje oglądać, ale True Blood to IMO dobry serial.
Nie lubię fantastyki, wampirów itp., a mimo wszystko bardzo mi się spodobał. Niezły klimat, fabuła też jest ok, troche takiego pospolitego "koks, dziwki, szczelaniny". Jeden z głównych wątków to romans, ale nakręcony w taki sposób, że nie chciało mi się wymiotować w trakcie oglądania, jak to czasem bywa np. w komediach romantycznych czy filmach typowo babskich.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 13 2011 04:18pm
ja nie lubie true blood. To serial dla takcih red neckow jacy tam graja. Cala ta paczka to gbury, mowia, zachowuja sie i sa plebami z zadupia. Nie wiem co takiego sie podoba ludziom w tym serialu.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 14 2011 04:10am
Omg, zajebisty odcinek Dextera.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Nov 14 2011 05:56am
Wczoraj zakończyłem drugi sezon Dextera. Musze przyznac ze pomimo mojej niecheci do seriali ostatnio zaczynam sie do nich wlasnie przekonywac.
Szczególnie Dexter zaskakuje mnie na +, prócz tego atm staram sie ogladac na biezaco Boardwalk Empire.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 14 2011 06:54am
Quote (toyo @ Nov 14 2011 12:09am)
Zmierzchu nie oglądałem i nie planuje oglądać, ale True Blood to IMO dobry serial.
Nie lubię fantastyki, wampirów itp., a mimo wszystko bardzo mi się spodobał. Niezły klimat, fabuła też jest ok, troche takiego pospolitego "koks, dziwki, szczelaniny". Jeden z głównych wątków to romans, ale nakręcony w taki sposób, że nie chciało mi się wymiotować w trakcie oglądania, jak to czasem bywa np. w komediach romantycznych czy filmach typowo babskich.


True Blood, razem ze zmierzchem zresztą, psuje wszystko to, co zostało dobrze stworzone w okół wampiryzmu niestety.
Jest tylko jeden słuszny serial o wampirach który podawałem na jednej z pierwszych stron chyba :<
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:57am
Nie szkoda wam czasu na oglądanie ?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 11:02am
Szkoda, ze motyw z bratem Dextera taki krotki, swietna postac i fajny aktor.

This post was edited by Pozer on Nov 14 2011 11:02am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 14 2011 11:09am
Wyjebisty odcinek dextera :wub:
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 14 2011 11:57am
"Hell on Wheels"

ktos cos slyszal/widzial?
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Nov 14 2011 12:40pm
Ma ktoś napisy do 5 odcinka Walking Dead?
Go Back To Polska Topic List
Prev174757677781961Next
Add Reply New Topic New Poll