d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev17475767778268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 25 2011 07:35am
Quote (amrzero @ 24 Feb 2011 22:30)
me2 :P


<5>
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 27 2011 10:13am
fasciatum wskoczyła na l8. Fajnie, bo wylinkę przeszła pod ziemią przy ściance od terra :)
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Feb 27 2011 10:14am
ja tam sie boje pajonków naprawde, czy jest jakis sposob by ta fobia zniknela? :)
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Feb 27 2011 10:14am
Quote (Nowgoinsane @ Feb 27 2011 04:14pm)
ja tam sie boje pajonków naprawde, czy jest jakis sposob by ta fobia zniknela? :)


tak samo :<
Banned
Posts: 6,746
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 60%
Feb 27 2011 11:03am
niestety fascynacja przerosnietymi owadami nosi znamiona plytkiej wyobrazni
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 27 2011 11:14am
Quote (Nowgoinsane @ 27 Feb 2011 18:14)
ja tam sie boje pajonków naprawde, czy jest jakis sposob by ta fobia zniknela? :)


moj znajomy wyleczyl arachnofobie poprzez hodowle ptasznikow :)
drastyczne ale skuteczne
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 27 2011 11:34am
Quote (sgd53 @ Feb 27 2011 06:14pm)
moj znajomy wyleczyl arachnofobie poprzez hodowle ptasznikow :)
drastyczne ale skuteczne


nie zawsze skuteczne, tak się leczyłem i po półtorej roku się nie wyleczyłem.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Feb 27 2011 05:52pm
Quote (Prezes @ Feb 24 2011 08:42pm)
jaka ta kobra jest śliczna ja pierdole <3 i myśle że jakby spotkał żmije gabońską to by go ez pked cus ma takiego szota ze ojajebe mamo ojajebe

http://www.youtube.com/watch?v=iDzPyU0TDCA zobacz ile ma ias ;d


Widziałem na giełdzie chyba L8 za 1200 plnów
O_o
Nie wiem czy ta cena to nie był fejk.
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 06:03pm
Quote (Last_Hope @ 12 Feb 2011 12:58)
Ale grzyb :o

Ostatnio na serwisach terrarystycznych widziałem parę fotek grzybów, które zaatakowały karmówkę. Tutaj fajny artykuł:
http://www.arachnea.org/forum/f18/grzyby-przywlekane-do-terrarium-t47299/


Widziałem kiedyś ten artykuł i muszę przyznać, że niektóre zdjęcia wyglądają naprawdę koszmarnie.

Quote (Yugi @ 13 Feb 2011 15:40)
kurwa jakie błoto :o


Oj tam, pierdolisz, po prostu świeżo nawilżone podłoże + zdjęcie z lampą.



Ostatecznie 15 sztuk młodych P. irminia wyliniało na L1, jak tylko zrobi się trochę cieplej, obiecany maluch leci do użytkownika myroon. :)
Member
Posts: 403
Joined: May 5 2007
Gold: 0.00
Feb 27 2011 07:17pm
fajne :P ja osobiście czegoś takiego w domu bym nie mógł trzymać bo i siostra i matka na pewno nigdy by na to nie przystały :D, myślałem kiedyś o gekonie ale ciężko byłoby z czasem na opiekowanie się nim
Go Back To Polska Topic List
Prev17475767778268Next
Add Reply New Topic New Poll