Quote (GoSu19 @ 8 Aug 2010 20:59)
czyli zergi a skad to wyczytales jesli mogiem wiedziec bo nie mam mozliwosci "latania" po internecie caly czas
e: dobra cos znalazlem ale skad pewnosc ze teraz bedzie akurat ten dod? no i oczywko jak myslicie co dodadza zergom za jednoski ?

LURKERY
Quote (kefir @ 8 Aug 2010 20:07)
Nie no dzisiaj w zotacu w top 4 sami terranie. Ciekawe kiedy jakis zerg w europie cos wygra. Blizzard nadal swoje, ze gra jest zbalansowana ^^
idealnie zbalansowana nie jest, ale np. king of the beta wygral zerg, a zadnych waznych gameplayowych zmian nie bylo. zawsze idzie wygrac, nie ma strategii nie do skontrowania.
This post was edited by fro5tbite on Aug 8 2010 01:14pm