d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev17475767778495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 8 2010 12:07pm
Nie no dzisiaj w zotacu w top 4 sami terranie. Ciekawe kiedy jakis zerg w europie cos wygra. Blizzard nadal swoje, ze gra jest zbalansowana ^^
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 8 2010 12:51pm
Quote (kefir @ 8 Aug 2010 20:07)
Nie no dzisiaj w zotacu w top 4 sami terranie. Ciekawe kiedy jakis zerg w europie cos wygra. Blizzard nadal swoje, ze gra jest zbalansowana ^^


wg mnie gra nie jest zbalansowana najlepsze koncowe jednostki maja terani <_< natomiast na najszybszy atak sa zergi :wub:

This post was edited by GoSu19 on Aug 8 2010 12:51pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 8 2010 12:52pm
Quote (GoSu19 @ Aug 8 2010 06:51pm)
wg mnie gra nie jest zbalansowana najlepsze koncowe jednostki maja terani <_< natomiast na najszybszy atak sa zergi :wub:


tez mi sie wydaje ze terran zabardzo odstaje
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 8 2010 12:54pm
Quote (luksus @ 8 Aug 2010 20:52)
tez mi sie wydaje ze terran zabardzo odstaje


wydaje mi sie ze to przez kamapnie ktora jest tylko dla teranow w pozniejszych dod rowniez w zaleznosci od kampani bd dodawac nowe jednoski kazdej rasie <_< a ostatnia ( czuje ze to zerg ) bedzie miala najciezej :cry:
Member
Posts: 1,301
Joined: Mar 8 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2010 12:58pm
Quote (GoSu19 @ 8 Aug 2010 18:54)
wydaje mi sie ze to przez kamapnie ktora jest tylko dla teranow w pozniejszych dod rowniez w zaleznosci od kampani bd dodawac nowe jednoski kazdej rasie <_< a ostatnia ( czuje ze to zerg ) bedzie miala najciezej :cry:


heart of the swarm jest po wings of libery ;)

terran nie jest niezbalansowany imo

This post was edited by FaTuMo on Aug 8 2010 12:58pm
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 8 2010 12:59pm
Quote (FaTuMo @ 8 Aug 2010 20:58)
hear of the swarm jest po wings of libery ;)

terran nie jest niezbalansowany imo


czyli zergi a skad to wyczytales jesli mogiem wiedziec bo nie mam mozliwosci "latania" po internecie caly czas

e: dobra cos znalazlem ale skad pewnosc ze teraz bedzie akurat ten dod? no i oczywko jak myslicie co dodadza zergom za jednoski ? :d

This post was edited by GoSu19 on Aug 8 2010 01:03pm
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 8 2010 01:13pm
Quote (GoSu19 @ 8 Aug 2010 20:59)
czyli zergi a skad to wyczytales jesli mogiem wiedziec bo nie mam mozliwosci "latania" po internecie caly czas

e: dobra cos znalazlem ale skad pewnosc ze teraz bedzie akurat ten dod? no i oczywko jak myslicie co dodadza zergom za jednoski ? :d


LURKERY

Quote (kefir @ 8 Aug 2010 20:07)
Nie no dzisiaj w zotacu w top 4 sami terranie. Ciekawe kiedy jakis zerg w europie cos wygra. Blizzard nadal swoje, ze gra jest zbalansowana ^^


idealnie zbalansowana nie jest, ale np. king of the beta wygral zerg, a zadnych waznych gameplayowych zmian nie bylo. zawsze idzie wygrac, nie ma strategii nie do skontrowania.

This post was edited by fro5tbite on Aug 8 2010 01:14pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 8 2010 01:14pm

Nie no to przesada. System awansow jest do dupy. W 2v2 ostatnio same 2v1 gram... Koles na poziomie brazowej ma platyne w 2v2?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 8 2010 01:16pm
Quote (kefir @ 8 Aug 2010 21:14)
Nie no to przesada. System awansow jest do dupy. W 2v2 ostatnio same 2v1 gram... Koles na poziomie brazowej ma platyne w 2v2?


a system ladderowania to inna sprawa jest :( chcesz 1v1 zagrac? bo widze masz 8-0 :)
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 8 2010 01:37pm
Bez jaj znawu sie trafil wymiatacz aka gram marines na tanki..........
Go Back To Polska Topic List
Prev17475767778495Next
Add Reply New Topic New Poll