d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev174757677785001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,579
Joined: Nov 12 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Sep 18 2010 10:00am
Manchester > all ;) tyle powiem
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 18 2010 10:01am
Quote (xxdruidxx @ Sep 18 2010 06:00pm)
Manchester > all ;) tyle powiem


A nie Argentyna? ;D
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Sep 18 2010 10:16am
Quote (Rafalek @ Sep 18 2010 06:01pm)
A nie Argentyna? ;D


no tylko szkoda ze ronaldinho tam nie gra

@Bartek kto to jest VDV? Van der Vaart? : <
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 18 2010 10:19am
Quote (jedz_mi_z_dupy @ 18 Sep 2010 18:16)
no tylko szkoda ze ronaldinho tam nie gra

@Bartek kto to jest VDV?  Van der Vaart? : <


tak ^
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Sep 18 2010 10:55am
5-2 pozdrawiam Wroclaw :)
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Sep 18 2010 11:37am
Quote (Rogal @ 18 Sep 2010 18:55)
5-2 pozdrawiam Wroclaw :)


W 20 minucie sprawdzałem wynik i było 0:0, więc stwierdziłem że nie ma po co sprawdzać następnym razem :D
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 18 2010 11:49am
EPL + La Liga = All you need
Member
Posts: 5,579
Joined: Nov 12 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Sep 18 2010 12:05pm
Quote (Rafalek @ Sep 18 2010 05:01pm)
A nie Argentyna? ;D


Quote (jedz_mi_z_dupy @ Sep 18 2010 05:16pm)
no tylko szkoda ze ronaldinho tam nie gra

@Bartek kto to jest VDV?  Van der Vaart? : <


ok ManU all !
Member
Posts: 3,419
Joined: May 27 2005
Gold: 3,368.50
Sep 18 2010 12:19pm
Quote (Feye @ 18 Sep 2010 17:47)
2:1 ; DDDD
i 3:1, Hutton wrył się na chama i strzelił ; D


wygrali i to najwazniejsze

Quote (Rogal @ 18 Sep 2010 18:55)
5-2 pozdrawiam Wroclaw :)


:O
croissant ma u mnie plusa :D




gol Darrena Benta w ostatniej minucie :thumbsup: kanonierzy tylko remisuja

This post was edited by prophet_of_doom on Sep 18 2010 12:27pm
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 18 2010 12:28pm
Quote (prophet_of_doom @ 18 Sep 2010 20:19)
wygrali i to najwazniejsze


proste b) z EPL najbardziej kibicuje Spursom :)
Arsenal traci punkty :hail:
Go Back To Polska Topic List
Prev174757677785001Next
Closed New Topic New Poll