d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev17475767778205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jun 21 2011 06:03am
Quote (Jasko @ Jun 21 2011 11:59am)
mhm. kupie dzisiaj pierwszy i drugi tom i zobaczymy jak będzie ;)

@hanzo
http://rosetta.null-zero.com/wp-content/uploads/2010/01/jezus_thumb.jpg


Drogie sa, ale warto.
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Jun 21 2011 06:07am
ano wiem :p. mam tylko nadzieje, że nie bede musiał objeżdżać połowy warszawy w celu kupna :<

e: ponawiam gdyż za niedługo wychodzę się zaopatrzyć, to może jeszcze ktoś zobaczy:
Znacie jakieś książki z tematyką podobną do "Amerykańskich Bogów" Gaimana, albo "Kłamcy" Ćwieka czy też powieści o przygodach jakiegoś motherfuckera godne polecenia? Ogólnie duże ilości wszelkich bogów sprowadzonych na ziemie, aniołów, demonów i podobnych lub siepanina w stylu komiksów Lobo itp.

This post was edited by Jasko on Jun 21 2011 06:10am
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jun 21 2011 07:45am
Quote (Hanzo @ Jun 21 2011 01:56pm)
Gold: Locked


Gildia: StarCraft II

topic: Zgadzam się z Codem, nic nie zastąpi emocji i refleksji bohaterów, lepiej niż książka.

This post was edited by orcon on Jun 21 2011 07:46am
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Jun 22 2011 05:33pm
Quote (Jasko @ 21 Jun 2011 14:07)
ano wiem :p. mam tylko nadzieje, że nie bede musiał objeżdżać połowy warszawy w celu kupna :<

e: ponawiam gdyż za niedługo wychodzę się zaopatrzyć, to może jeszcze ktoś zobaczy:
Znacie jakieś książki z tematyką podobną do "Amerykańskich Bogów" Gaimana, albo "Kłamcy" Ćwieka czy też powieści o przygodach jakiegoś motherfuckera godne polecenia? Ogólnie duże ilości wszelkich bogów sprowadzonych na ziemie, aniołów, demonów i podobnych lub siepanina w stylu komiksów Lobo itp.


Maja Lidia Kossakowska "Siewca Wiatru" i "Zbieracz Burz" jezeli chodzi o anielskie klimaty, aczkolwiek w tej dziedzinie nie ma nic lepszego niz Amerykanscy Bogowie.

Co do siepaniny. Absolutny numer 1 to seria Gotrek&Felix z serii Warhammera. Ksiazki nazywaja sie "Zabojca ...." np Zabojca Trolli, Zabojca Demonow etc, moze widziales kiedys na polkach. Niezle moze tez sie nadac trylogia Nocnego Aniola autorstwa Brenta Weeksa.
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2011 09:13pm
Quote (RoGh @ 23 Jun 2011 00:33)
Maja Lidia Kossakowska "Siewca Wiatru" i "Zbieracz Burz" jezeli chodzi o anielskie klimaty, aczkolwiek w tej dziedzinie nie ma nic lepszego niz Amerykanscy Bogowie.

Co do siepaniny. Absolutny numer 1 to seria Gotrek&Felix z serii Warhammera. Ksiazki nazywaja sie "Zabojca ...." np Zabojca Trolli, Zabojca Demonow etc, moze widziales kiedys na polkach. Niezle moze tez sie nadac trylogia Nocnego Aniola autorstwa Brenta Weeksa.


dzięki!
Właśnie "Siewcę Wiatru" zakupiłem razem z "Grą o Tron" wczoraj. Będzie czytania troszke :). Ta seria z uniwersum Warhammera brzmi ciekawie, tym bardziej, że nigdy nic warhammerowskiego nie czytałem. Czas spróbować!
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Jun 24 2011 03:42am
Kupilem najnowszego Piekare, zobaczymy co z tego bedzie.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 3 2011 01:09pm
Koncze Nawałnice mieczy. Kazda czesc trzyma poziom.

Czytal ktos "Ostatni wladca piersciania" Warto?
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jul 6 2011 04:11am
Quote (kefir @ Jul 3 2011 07:09pm)
Koncze Nawałnice mieczy. Kazda czesc trzyma poziom.

Czytal ktos "Ostatni wladca piersciania" Warto?



Też jestem ciekawy ^^ jak ktoś czytał niech da znać
Btw. pierwsze część 9 tomu Malazańskiej w połowie ^^ psycha zryta, jak to zakończe to się chyba wylajtuje jakimś nowym Piekarą lub Mrocznym Elfem ^^ lub Trudi Canavan :zzz: bo chyba coś nowego się pojawiło w temacie trylogii zdrajcy :P

Podbijam generalnie

This post was edited by iridius on Jul 6 2011 04:13am
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Jul 6 2011 09:30am
Quote (iridius @ 6 Jul 2011 12:11)

Btw. pierwsze część 9 tomu Malazańskiej w połowie ^^ psycha zryta, jak to zakończe to się chyba wylajtuje jakimś nowym Piekarą lub Mrocznym Elfem ^^ lub Trudi Canavan :zzz: bo chyba coś nowego się pojawiło w temacie trylogii zdrajcy :P

Podbijam generalnie


Moglaby sie juz ta malazanska skonczyc.

Nowy Piekara trzyma dobry poziom, aczkolwiek czekam, az wreszcie zakonczy to prequele i zajmie sie wlasciwym watkiem.

Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jul 11 2011 06:02am
Quote (RoGh @ Jul 6 2011 03:30pm)
Moglaby sie juz ta malazanska skonczyc.

Nowy Piekara trzyma dobry poziom, aczkolwiek czekam, az wreszcie zakonczy to prequele i zajmie sie wlasciwym watkiem.


Nie tak łatwo to zakończyć, tomy są dzielone na 2 części, a mimo to mają po 500-600 stron + lol
Piekara chyba już zabrnął w ślepy zaułek z fabułą naszego ulubionego Inkwizytora MM, myślę że możemy się nie doczekać czarnej plagi/śmierci (nie pamiętam dokładnie) ;( nie ma gość pomysłu na dalsze przygod (w miejscu w którym się znalazł)
Go Back To Polska Topic List
Prev17475767778205Next
Add Reply New Topic New Poll