d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev17475767778225Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,151
Joined: Jun 6 2007
Gold: 22.85
May 21 2010 02:11am
Quote (Nsh @ May 21 2010 07:55am)
papierosy śmierdzą, i skraca się od nich wasze przyrodzenie.


Używając dobrych perfum i myjąc się codziennie unikam śmierdzenia.
Nie mając przyrodzenia mam w głębokim poważaniu czy się skraca.

Palę bo jestem nałogiem niestety. Rzucałam kilka razy ale fajki mnie kochają i je dają się rzucić.
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
May 21 2010 08:48am
co tam palacze? :D
Banned
Posts: 1,899
Joined: Jun 3 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 21 2010 08:49am
Quote (Matt1910Widzew @ Oct 6 2009 08:29pm)
ja też nie paliłem i jestem zajebisty ;d


ja ani jednego, nawet jednego bucha w życiu nie wziąłem, podobnie z narkotykami.
Member
Posts: 2,122
Joined: Apr 23 2010
Gold: 50.00
Warn: 10%
May 21 2010 08:50am
no to ide na szluga ;D a co sobie zapale ;> zapale sobie.. Hmmm Marlborasa ;D
dziekuje dobranoc
Banned
Posts: 1,899
Joined: Jun 3 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 21 2010 08:53am
Quote (kasia_domino @ May 21 2010 09:11am)
Używając dobrych perfum i myjąc się codziennie unikam śmierdzenia.
Nie mając przyrodzenia mam w głębokim poważaniu czy się skraca.

Palę bo jestem nałogiem niestety. Rzucałam kilka razy ale fajki mnie kochają i je dają się rzucić.


cycki też maleją :o
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
May 21 2010 08:56am
Quote (Vanatox @ May 21 2010 02:53pm)
cycki też maleją  :o


z tym sie nie zgodze.
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
May 21 2010 08:58am
Quote (kasia_domino @ 21 May 2010 10:11)
Używając dobrych perfum i myjąc się codziennie unikam śmierdzenia.
Nie mając przyrodzenia mam w głębokim poważaniu czy się skraca.

Palę bo jestem nałogiem niestety. Rzucałam kilka razy ale fajki mnie kochają i je dają się rzucić.


śmierdzisz mimo wszystko to fakty
Banned
Posts: 1,899
Joined: Jun 3 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 21 2010 08:58am
palenie jest do dupy :/
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
May 21 2010 09:03am
Rzucilem i oficjalnie nie pale od 2 stycznia!
Member
Posts: 33,646
Joined: Nov 1 2008
Gold: 455.00
May 21 2010 09:08am
hah, szkoda by mi było kasy na to gówno ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev17475767778225Next
Add Reply New Topic New Poll