d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17487497507517521410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 8 2013 03:27pm
Quote (elkabel @ 8 Aug 2013 23:24)
mam określony mniej więcej bilans co i czego musze opierdolić i to zjadam. Przesunęła mi sie szama bo zasnąłem przy tym gniocie to ojebałem w nocy ;C.

Iso jakiś film wojenny a najlepiej dziejący sięw czasach antycznych/rycerskich. Miecze i tego typu napierdalanki. Ofc nie sypac mi tu trojami czy 300 ani krulowcami arturami bo widzianed :(


http://www.filmweb.pl/film/Żelazny+rycerz-2011-493807
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 8 2013 03:43pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 8 Aug 2013 23:27)


wygląda ciekawie aczkolwiek wydaje mi si, że mogłem to widzieć. Iso moar
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 8 2013 10:32pm
Quote (Pozer @ Aug 8 2013 11:17pm)
Ja akurat lubie Johnny'ego Deppa :wub:
Sweeney Todd :hail:


Nikogo to nie dziwi. Wszak jestes idealnym reprezentantem uwielbienia dla tego co przecietne, miałkie, a często i gówniane.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Aug 8 2013 11:26pm
Quote (viewprofile @ 9 Aug 2013 05:32)
Nikogo to nie dziwi. Wszak jestes idealnym reprezentantem uwielbienia dla tego co przecietne, miałkie, a często i gówniane.


jestes takim hipsterem
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 9 2013 02:31am
Quote (Kathorga @ Aug 9 2013 07:26am)
jestes takim hipsterem


Rofl. Po czym wnioskujesz? Cale zycie gardze tymi smieciami tbh.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 10 2013 01:42pm
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 10 2013 02:30pm
The Sweeney - polecam, przyjemne, dosc brutalne angielskie kino, jedynie koncowka troche chujowa
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 12 2013 04:08pm
Jakby co to The Great Gatsby jest już w jakości DVd ;)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 12 2013 04:11pm
Quote (viewprofile @ Aug 9 2013 05:32am)
Nikogo to nie dziwi. Wszak jestes idealnym reprezentantem uwielbienia dla tego co przecietne, miałkie, a często i gówniane.
Masz problem z musicalami?
Member
Posts: 12,555
Joined: Jul 9 2007
Gold: 1,663.11
Aug 12 2013 04:42pm
Witam mam juz od paru godzin problem z przypomnieniem sobie nazwy filmu, moze ktos pamienta.
Fabula - raz do roku ludzie w nocy zabijaja sie wzajemnie, swiat jest idealny tylko raz w roku mozna takie cos zrobic, do pewnej rodziny w ta noc przybiega jakis koles i prosi zeby go wpuscic, oni to robia i ekipa co chce go zabic zaczyna sie powoli wchodzic do tego domu.
Mam nadzieje ze dalem rade conieco opisac i ktos bedzie pamientac ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev17487497507517521410Next
Add Reply New Topic New Poll