d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17477487497507511410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2013 01:19pm
Quote (Pozer @ 8 Aug 2013 18:50)
Ten film to przecietnosc.


Coraz bardziej trollujesz w topicu o serialach i tutaj :angry: pogniewamy sie !

The Place Beyond the Pines to zajebisty film.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Aug 8 2013 01:30pm
Quote (zYwi3c @ 8 Aug 2013 20:19)
Coraz bardziej trollujesz w topicu o serialach i tutaj :angry: pogniewamy sie !

The Place Beyond the Pines to zajebisty film.


Ja kompletnie nie rozumiem co w nim zajebistego. O ile pierwsza polowa była jeszcze do obejrzenia tak druga to juz kompletna nuda. Szczerze mówiąc to nawet nie za bardzo wiem o czym był ten film. Niby jest jakaś historia kaskadera i policjanta ale przedstawiona w taki dziwny i nudny sposób, ze ciężko dotrwać do końca. Ten motyw z dzieciakami był tak wciśnięty na sile, ze ja miałem wrażenie, ze po godzinie komus skończył się pomysł na film i jakos trzeba go było dociagnac do końca.
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 8 2013 01:30pm
Quote (zYwi3c @ Aug 8 2013 09:19pm)
Coraz bardziej trollujesz w topicu o serialach i tutaj :angry: pogniewamy sie !

The Place Beyond the Pines to zajebisty film.


To ktos zwraca uwage na to co on wypisuje w serialach?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 01:32pm
Quote (viewprofile @ 8 Aug 2013 20:30)
To ktos zwraca uwage na to co on wypisuje w serialach?


malo kto, dlatego glownie trolluje w temacie o pilce noznej, bo tam zawsze ma odzew na kilka stron, cuz kibole hapaja prowo jak prostytutka dzide

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 8 2013 01:33pm
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 8 2013 01:33pm
Quote (EustachyMotyka @ Aug 8 2013 09:32pm)
malo kto, dlatego glownie trolluje w temacie o pilce noznej bo tam zawsze ma odzew na kilka stron cuz kibole hapaja prowo jak prostytutka dzide


A tam hapaja, rozrywka musi byc. Ciezko uciszac naczelnego blazna.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 8 2013 02:25pm
Quote (groom @ 8 Aug 2013 20:30)
Ja kompletnie nie rozumiem co w nim zajebistego. O ile pierwsza polowa była jeszcze do obejrzenia tak druga to juz kompletna nuda. Szczerze mówiąc to nawet nie za bardzo wiem o czym był ten film. Niby jest jakaś historia kaskadera i policjanta ale przedstawiona w taki dziwny i nudny sposób, ze ciężko dotrwać do końca. Ten motyw z dzieciakami był tak wciśnięty na sile, ze ja miałem wrażenie, ze po godzinie komus skończył się pomysł na film i jakos trzeba go było dociagnac do końca.


Miałem identyczne odczucia, pierwsza godzina jeszcze miała jakiś potencjał, ale potem go zaprzepaszczono. Sama końcówka była już o tyle przeciągana, że w końcu przez tę ilość kombinowania nie wiedzieli jak to zakończyć i wrzucili wyjątkowo "tanią" ostatnią scenę.

Quote (EustachyMotyka @ 8 Aug 2013 10:20)
l2pisanie
juz pomijam fakt ze gowno mnie obchodzi srednia ocena twoich znajomych, bo jezeli juz sie ocenkami sugerowac to ocena jest 7 wiec twoim tokiem rozumowania, zaprzeczasz sam swoim argumentom


Bardziej mnie interesuje opinia moich znajomych niż ocena zawyżona nienaturalnie przez ilość hot15tek dających 10/10 za rajana, bo Gosling jest w tym momencie tak popularny, że przyciąga gimbusiary niczym Janusz Depp (top#4 na filmwebie w aktorach, rotfl)

This post was edited by myr00n on Aug 8 2013 02:29pm
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 8 2013 03:13pm
Obejrzałem wczora Niezniszczalnych2 . :DD Niby lepsze niż jedynka ale w okolicy60 minuty zasnąłem. Dokończyłęm tylko dlatego bo musiałem zjeść ostatni posiłek w środku nocy ;dD
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 8 2013 03:17pm
Quote (myr00n @ Aug 8 2013 09:25pm)
Miałem identyczne odczucia, pierwsza godzina jeszcze miała jakiś potencjał, ale potem go zaprzepaszczono. Sama końcówka była już o tyle przeciągana, że w końcu przez tę ilość kombinowania nie wiedzieli jak to zakończyć i wrzucili wyjątkowo "tanią" ostatnią scenę.



Bardziej mnie interesuje opinia moich znajomych niż ocena zawyżona nienaturalnie przez ilość hot15tek dających 10/10 za rajana, bo Gosling jest w tym momencie tak popularny, że przyciąga gimbusiary niczym Janusz Depp (top#4 na filmwebie w aktorach, rotfl)
Ja akurat lubie Johnny'ego Deppa :wub:
Sweeney Todd :hail:
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Aug 8 2013 03:17pm
Quote (elkabel @ Aug 8 2013 09:13pm)
Obejrzałem wczora Niezniszczalnych2 . :DD Niby lepsze niż jedynka ale w okolicy60 minuty zasnąłem. Dokończyłęm tylko dlatego bo musiałem zjeść ostatni posiłek w środku nocy ;dD


musiałeś ? jeść Ci się chciało ?
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 8 2013 03:24pm
Quote (jamjestpan @ 8 Aug 2013 23:17)
musiałeś ? jeść Ci się chciało ?


mam określony mniej więcej bilans co i czego musze opierdolić i to zjadam. Przesunęła mi sie szama bo zasnąłem przy tym gniocie to ojebałem w nocy ;C.

Iso jakiś film wojenny a najlepiej dziejący sięw czasach antycznych/rycerskich. Miecze i tego typu napierdalanki. Ofc nie sypac mi tu trojami czy 300 ani krulowcami arturami bo widzianed :(
Go Back To Polska Topic List
Prev17477487497507511410Next
Add Reply New Topic New Poll