Quote (nameless85 @ 6 Apr 2013 16:49)
Zrobilem barba na throw z ciekawosci. Zabawa fajna ale ze trzy razy wolniej niz 2xww na tym samym mp. Jakby troche boostneli skille to nawet bym pogral..
widziałem gdzieś na yt jak koleś dość szybko bił... ale na kozak itemach to każdy build będzie zabijał. BTW rekord - 3 legendary w 1 grze... aczkolwiek znowu chujowe
