d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17467477487497501410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 02:31am
o widze moj naczelny hejtereq wylewa swoj bul dopy gdzie tylko moze
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 8 2013 02:43am
Quote (EustachyMotyka @ 8 Aug 2013 07:31)
sorry ale ja na filmweb nie wchodze, jezeli juz to imdb, i nie sugeruje sie ocena tylko opiniami/krytykami
z ciekawosci wszedlem na twoj ukochany filmweb i co sie okazuje, http://www.filmweb.pl/film/Drugie+oblicze-2012-614352 gdzie jest twoja srednia 4? ja tam widze ponad 7...


l2czytanie
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 03:20am
Quote (myr00n @ 8 Aug 2013 09:43)
l2czytanie


l2pisanie
juz pomijam fakt ze gowno mnie obchodzi srednia ocena twoich znajomych, bo jezeli juz sie ocenkami sugerowac to ocena jest 7 wiec twoim tokiem rozumowania, zaprzeczasz sam swoim argumentom

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 8 2013 03:22am
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 8 2013 06:04am
ten aktor jest słaby, drive też był słaby, dilujcie z tym.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 8 2013 06:07am
Quote (Hver @ 8 Aug 2013 14:04)
ten aktor jest słaby, drive też był słaby, dilujcie z tym.



potwierdzam
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 8 2013 08:29am
Quote (Hver @ Aug 8 2013 02:04pm)
ten aktor jest słaby, drive też był słaby, dilujcie z tym.


Quote (1970 @ Aug 8 2013 02:07pm)
potwierdzam


jak tam ziomeczki nowa czesc szybkich wscieklych?
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Aug 8 2013 08:32am
Quote (viewprofile @ Aug 8 2013 04:29pm)
jak tam ziomeczki nowa czesc szybkich wscieklych?
ta seria juz dawno sie skonczylo. jesli lubisz efekty kaskaderskie itp to warto. po napisach jest krotka scenka

Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 8 2013 10:13am
Quote (viewprofile @ Aug 8 2013 02:29pm)
jak tam ziomeczki nowa czesc szybkich wscieklych?


guwno
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 8 2013 10:37am
Quote (hehehehehe @ 8 Aug 2013 16:32)
ta seria juz dawno sie skonczylo. jesli lubisz efekty kaskaderskie itp to warto. po napisach jest krotka scenka


oa patrz ci kurwa ;DDD
dopiero teraz ją obejrzałem
jsp jak zwykle nieocenione
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 8 2013 11:50am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 4 2013 07:16pm)
obejrzałem właśnie "The Place Beyond the Pines" i kurde muszę przyznać, że niezły film, ale jeżeli ktoś ma adhd to nie polecam, duży plus za nieprzewidywalność
Ten film to przecietnosc.
Go Back To Polska Topic List
Prev17467477487497501410Next
Add Reply New Topic New Poll