d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17457467477487491715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Apr 6 2013 03:33am
sprzedalem koledze D3 , ale nie moze tego uruchomic , co musze mu dac passy do tego konta na Bnet i wogole jak ma on to zrobic zeby mogl grac na swoim kompie??
Member
Posts: 2,374
Joined: May 6 2007
Gold: 167.00
Apr 6 2013 03:36am
d2 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> d3
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 6 2013 03:52am
Quote (BoNu5eK @ Apr 6 2013 11:33am)
sprzedalem koledze D3 , ale nie moze tego uruchomic , co musze mu dac passy do tego konta na Bnet i wogole jak ma on to zrobic zeby mogl grac na swoim kompie??


pass / maila / odp na sekretne pytanie / i dane na ktore bylo zarejtrowane konto / ewentualnie pierwsze 6 cyfr z klucza do diablo
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
Apr 6 2013 04:00am
Quote (Dekard @ Apr 6 2013 11:52am)
pass / maila / odp na sekretne pytanie / i dane na ktore bylo zarejtrowane konto / ewentualnie pierwsze 6 cyfr z klucza do diablo


to
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold: 0.00
Apr 6 2013 07:35am
ubiore barba za 300m ktory da rade solo mp10 ?
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 6 2013 07:36am
Quote (BostonGeorge @ Apr 6 2013 03:35pm)
ubiore barba za 300m ktory da rade solo mp10 ?


nie
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Apr 6 2013 07:51am
Quote (BostonGeorge @ 6 Apr 2013 14:35)
ubiore barba za 300m ktory da rade solo mp10 ?


Tak, ja takiego mam... tylko elity długo biję. Potworki to spoko, exp leci, legendary też (tylko na razie nic ciekawego nie trafiłem... same kijowe).
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Apr 6 2013 08:14am
ja pierdole az sie dziwie ze ten typ co zebral nie jest naszym rodakiem :D
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 6 2013 08:57am
Quote (M4ciek @ Apr 6 2013 03:51pm)
Tak, ja takiego mam... tylko elity długo biję. Potworki to spoko, exp leci, legendary też (tylko na razie nic ciekawego nie trafiłem... same kijowe).


jesli elity dlugo bijesz tzn ze nie masz barba pod mp10 :D

Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Apr 6 2013 09:17am
Quote (Dekard @ 6 Apr 2013 15:57)
jesli elity dlugo bijesz tzn ze nie masz barba pod mp10 :D


mniejsza o to :D exp leci. Dobiję level i będę się zastanawiał nad upgradami.
Go Back To Polska Topic List
Prev17457467477487491715Next
Add Reply New Topic New Poll