☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev
1
745
746
747
748
749
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 334719
Replies: 17149
Track Topic
BoNu5eK
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold
:
160.00
#7461
Apr 6 2013 03:33am
sprzedalem koledze D3 , ale nie moze tego uruchomic , co musze mu dac passy do tego konta na Bnet i wogole jak ma on to zrobic zeby mogl grac na swoim kompie??
Pawo
Member
Posts: 2,374
Joined: May 6 2007
Gold
:
167.00
#7462
Apr 6 2013 03:36am
d2
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
d3
Dekard
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#7463
Apr 6 2013 03:52am
Quote (BoNu5eK @ Apr 6 2013 11:33am)
sprzedalem koledze D3 , ale nie moze tego uruchomic , co musze mu dac passy do tego konta na Bnet i wogole jak ma on to zrobic zeby mogl grac na swoim kompie??
pass / maila / odp na sekretne pytanie / i dane na ktore bylo zarejtrowane konto / ewentualnie pierwsze 6 cyfr z klucza do diablo
RainyDay1
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
0.00
#7464
Apr 6 2013 04:00am
Quote (Dekard @ Apr 6 2013 11:52am)
pass / maila / odp na sekretne pytanie / i dane na ktore bylo zarejtrowane konto / ewentualnie pierwsze 6 cyfr z klucza do diablo
to
BostonGeorge
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold
:
0.00
#7465
Apr 6 2013 07:35am
ubiore barba za 300m ktory da rade solo mp10 ?
Dekard
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#7466
Apr 6 2013 07:36am
Quote (BostonGeorge @ Apr 6 2013 03:35pm)
ubiore barba za 300m ktory da rade solo mp10 ?
nie
M4ciek
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold
:
14,909.00
#7467
Apr 6 2013 07:51am
Quote (BostonGeorge @ 6 Apr 2013 14:35)
ubiore barba za 300m ktory da rade solo mp10 ?
Tak, ja takiego mam... tylko elity długo biję. Potworki to spoko, exp leci, legendary też (tylko na razie nic ciekawego nie trafiłem... same kijowe).
lexus1993
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold
:
1,140.01
#7468
Apr 6 2013 08:14am
ja pierdole az sie dziwie ze ten typ co zebral nie jest naszym rodakiem
Dekard
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#7469
Apr 6 2013 08:57am
Quote (M4ciek @ Apr 6 2013 03:51pm)
Tak, ja takiego mam... tylko elity długo biję. Potworki to spoko, exp leci, legendary też (tylko na razie nic ciekawego nie trafiłem... same kijowe).
jesli elity dlugo bijesz tzn ze nie masz barba pod mp10
M4ciek
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold
:
14,909.00
#7470
Apr 6 2013 09:17am
Quote (Dekard @ 6 Apr 2013 15:57)
jesli elity dlugo bijesz tzn ze nie masz barba pod mp10
mniejsza o to
exp leci. Dobiję level i będę się zastanawiał nad upgradami.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
745
746
747
748
749
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact