d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17457467477487491410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 7 2013 02:26pm
Quote (EustachyMotyka @ 7 Aug 2013 16:17)
tak jak powiedzialem, film nie dla ludzi majacych adhd


Nie mam adhd, oglądałem dużo filmów, w których dzieje się zdecydowanie mniej - przykładowo Valhalla Rising, a podobały mi sie 100x bardziej. To po prostu słaby film, handluj z tym.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 7 2013 02:27pm
Quote (myr00n @ 7 Aug 2013 21:26)
Nie mam adhd, oglądałem dużo filmów, w których dzieje się zdecydowanie mniej - przykładowo Valhalla Rising, a podobały mi sie 100x bardziej. To po prostu słaby film, handluj z tym.


masz adhd i tyle, jakos gdzie nie spojrze to ma dobre opinie i dobre oceny, ale ofc hejterzy z jsp musza zaprzeczyc mojej opinii bo inaczej nie byliby hejterqami

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 7 2013 02:28pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 7 2013 02:29pm
Quote (EustachyMotyka @ 7 Aug 2013 21:27)
masz adhd i tyle, jakos gdzie nie spojrze to ma dobre opinie i dobre oceny, ale ofc hejterzy z jsp musza zaprzeczyc mojej opinii bo inaczej nie byliby hejterqami


DOBRY FILM BO MA DOBROM SREDNIOM NA FILMWEBIE. Gdybys ogladal wiecej filmow zamiast nabijac posty, to moze bys zauwazyl, ze to troche przekombinowany film dla gimbusiar.

Na filmwebie zreszta: Średnia ocena 4 znajomych: 5.5 :(

This post was edited by myr00n on Aug 7 2013 02:31pm
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Aug 7 2013 03:38pm
Quote (myr00n @ Aug 7 2013 09:29pm)
DOBRY FILM BO MA DOBROM SREDNIOM NA FILMWEBIE. Gdybys ogladal wiecej filmow zamiast nabijac posty, to moze bys zauwazyl, ze to troche przekombinowany film dla gimbusiar.

Na filmwebie zreszta: Średnia ocena 4 znajomych: 5.5 :(


film byl sredni, ja obejrzalem caly. Ot prosta historia goscia ktory nie mial lepszego pomyslu bo byl przyglupawym kaskaderem ze sklonnoscia do przemocy. Nic ciekawe, ale za slaby bym go tez nie uznal. Zdecydowanie pierwsza polowa z goslingiem lepsza, potem troche flaki z olejem.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Aug 7 2013 04:21pm
Ogladalem dzisiaj RED 2. Bardzo fajny film, chyba nawet lepszy od jedynki. Sporo scen do posmiania i swietne role Willisa i Malkovicha.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 7 2013 04:26pm
Quote (groom @ 8 Aug 2013 00:21)
Ogladalem dzisiaj RED 2. Bardzo fajny film, chyba nawet lepszy od jedynki. Sporo scen do posmiania i swietne role Willisa i Malkovicha.


a jedynka dobra?
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Aug 7 2013 04:30pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 7 Aug 2013 23:26)
a jedynka dobra?



Dobra.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 7 2013 04:31pm
Quote (groom @ 8 Aug 2013 00:30)
Dobra.


to pozyczam
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 12:31am
Quote (myr00n @ 7 Aug 2013 21:29)
DOBRY FILM BO MA DOBROM SREDNIOM NA FILMWEBIE. Gdybys ogladal wiecej filmow zamiast nabijac posty, to moze bys zauwazyl, ze to troche przekombinowany film dla gimbusiar.

Na filmwebie zreszta: Średnia ocena 4 znajomych: 5.5 :(


sorry ale ja na filmweb nie wchodze, jezeli juz to imdb, i nie sugeruje sie ocena tylko opiniami/krytykami
z ciekawosci wszedlem na twoj ukochany filmweb i co sie okazuje, http://www.filmweb.pl/film/Drugie+oblicze-2012-614352 gdzie jest twoja srednia 4? ja tam widze ponad 7...

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 8 2013 12:33am
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 8 2013 02:08am
beka ze slazaka co buldupi o filmy, red dobry film
Go Back To Polska Topic List
Prev17457467477487491410Next
Add Reply New Topic New Poll