Quote (EustachyMotyka @ 7 Aug 2013 21:27)
masz adhd i tyle, jakos gdzie nie spojrze to ma dobre opinie i dobre oceny, ale ofc hejterzy z jsp musza zaprzeczyc mojej opinii bo inaczej nie byliby hejterqami
DOBRY FILM BO MA DOBROM SREDNIOM NA FILMWEBIE. Gdybys ogladal wiecej filmow zamiast nabijac posty, to moze bys zauwazyl, ze to troche przekombinowany film dla gimbusiar.
Na filmwebie zreszta: Średnia ocena 4 znajomych: 5.5
This post was edited by myr00n on Aug 7 2013 02:31pm