d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17447457467477481715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Apr 5 2013 05:49pm
ale typ jest zerem, serio xd jeszcze kongor za kazdym razem jak zamykal streama to wysylal wszystkich do tego ziliana xd jeszcze pierdolil non stop ze zbiera na ten wozek bo mu lepiej sie bedzie po domu poruszac, niesamowite.........

btw. jeszcze nie wiem co jest z nim ale ogolnie polowe najpopularniejszych kanalow na twitchu jest zbanowanych , athene i reszta ;D ktos sie wjebal na konto admina i pozamykal konta

This post was edited by MaD_SHaDow on Apr 5 2013 05:51pm
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Apr 5 2013 05:59pm
Quote (MaD_SHaDow @ 6 Apr 2013 01:49)
ale typ jest zerem, serio xd jeszcze kongor za kazdym razem jak zamykal streama to wysylal wszystkich do tego ziliana xd jeszcze pierdolil non stop ze zbiera na ten wozek bo mu lepiej sie bedzie po domu poruszac, niesamowite.........

btw. jeszcze nie wiem co jest z nim ale ogolnie polowe najpopularniejszych kanalow na twitchu jest zbanowanych , athene i reszta ;D ktos sie wjebal na konto admina i pozamykal konta


athene nie jest zbanowany

twitch.tv/athenelive
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 5 2013 05:59pm
Quote (MaD_SHaDow @ Apr 6 2013 01:49am)
ale typ jest zerem, serio xd jeszcze kongor za kazdym razem jak zamykal streama to wysylal wszystkich do tego ziliana xd jeszcze pierdolil non stop ze zbiera na ten wozek bo mu lepiej sie bedzie po domu poruszac, niesamowite.........

btw. jeszcze nie wiem co jest z nim ale ogolnie polowe najpopularniejszych kanalow na twitchu jest zbanowanych , athene i reszta ;D ktos sie wjebal na konto admina i pozamykal konta


no przeciez ostatnio byl typ, ktory zaczal zmieniac nazwe z LCS spring US na link do jakiegos kanalu do typiarki, a pozniej niby ukradl jej wszystkie donacje + zamknal jej kanal, zmienil hasla etc.
Pamietam, ze Cro3d3 tez mowil, ze Ziliana trzeba wspeirac etc.
Apr 5 2013 06:09pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Apr 6 2013 02:06am
hahahaa, tlumaczyl sie ze sie odepchnal rekoma od wozka i pierdolnal w jakies biurko czy cos :D niezly zjeb :D
Member
Posts: 1,089
Joined: Apr 13 2007
Gold: 0.00
Apr 6 2013 02:16am
Siema mam pytanie: Co będę z tego miał jak na inferno zmienię poziom trudności na cięższy? Więcej expa? Lepsze itemy?
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 6 2013 02:20am
Quote (nice_neo @ 6 Apr 2013 10:16)
Siema mam pytanie: Co będę z tego miał jak na inferno  zmienię poziom trudności na cięższy? Więcej expa? Lepsze itemy?


http://us.battle.net/d3/en/blog/7540457/monster-power-more-guts-more-glory-10-11-2012

+ poprawka expa z ostatniego patcha:

Code
The experience bonus rewarded for killing monsters on Monster Power levels 1-10 in Inferno has been increased:
MP 1: 25% (up from 10%)
MP 2: 50% (up from 20%)
MP 3: 80% (up from 30%)
MP 4: 120%(up from 45%)
MP 5: 165% (up from 60%)
MP 6: 215% (up from 75%)
MP 7: 275% (up from 95%)
MP 8: 340% (up from 115%)
MP 9: 420% (up from 135%
MP 10: 510% (up from 160%)
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Apr 6 2013 02:45am
Quote (MaD_SHaDow @ 6 Apr 2013 00:20)
Nie wiem czy ktos sledzi streamy na twitch tefał, ale był taki koleś, zilian sie nazywał, co jezdzil na wozku i w ogole mial CHIP In'a na wozek inwalidzki, a dzisiaj na reddicie wyszedl gif na ktorym widac jak typ na streamie myslal ze offnal program i sobie wstal z wozka na ktory zebral 2k dolarow i sobie poszedl :DDDDDDDDD

http://i.imgur.com/iXv3u64.gif


MISTRZ, PO PROSTU MISTRZ :D
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Apr 6 2013 02:49am
Quote (MaD_SHaDow @ 6 Apr 2013 00:20)
Nie wiem czy ktos sledzi streamy na twitch tefał, ale był taki koleś, zilian sie nazywał, co jezdzil na wozku i w ogole mial CHIP In'a na wozek inwalidzki, a dzisiaj na reddicie wyszedl gif na ktorym widac jak typ na streamie myslal ze offnal program i sobie wstal z wozka na ktory zebral 2k dolarow i sobie poszedl :DDDDDDDDD

http://i.imgur.com/iXv3u64.gif


ez ;DDD
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Apr 6 2013 02:54am
Quote (MaD_SHaDow @ 5 Apr 2013 23:20)
Nie wiem czy ktos sledzi streamy na twitch tefał, ale był taki koleś, zilian sie nazywał, co jezdzil na wozku i w ogole mial CHIP In'a na wozek inwalidzki, a dzisiaj na reddicie wyszedl gif na ktorym widac jak typ na streamie myslal ze offnal program i sobie wstal z wozka na ktory zebral 2k dolarow i sobie poszedl :DDDDDDDDD

http://i.imgur.com/iXv3u64.gif


Nie wierzę... co za fail -.-

Powinien oddać hajsy! :D

This post was edited by M4ciek on Apr 6 2013 02:55am
Go Back To Polska Topic List
Prev17447457467477481715Next
Add Reply New Topic New Poll