Quote (MaD_SHaDow @ Apr 6 2013 12:20am)
Nie wiem czy ktos sledzi streamy na twitch tefał, ale był taki koleś, zilian sie nazywał, co jezdzil na wozku i w ogole mial CHIP In'a na wozek inwalidzki, a dzisiaj na reddicie wyszedl gif na ktorym widac jak typ na streamie myslal ze offnal program i sobie wstal z wozka na ktory zebral 2k dolarow i sobie poszedl :DDDDDDDDD
http://i.imgur.com/iXv3u64.gif
ta, wlasnie sprawdzilem, ze zamkneli kanal, lol.