d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17437447457467471715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,440
Joined: Mar 21 2009
Gold: 440.00
Apr 4 2013 11:34pm
zależy co rozumiesz pod pojęciem "opłaca".
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Apr 5 2013 02:38am
Quote (groom @ 5 Apr 2013 05:39)
Oplaca sie jeszcze "grac" w ta gre?


Grac tak. A zarabiac? Bede powtarzal to do znudzenia, ale na HC jak najbardziej.
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Apr 5 2013 06:50am
--
107dex
55wit
57psn
7as
30cd
8.5cc
--

Ile za takie ręce wołać ?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 5 2013 07:54am
Quote (ShamaU @ Apr 5 2013 02:50pm)
--
107dex
55wit
57psn
7as
30cd
8.5cc
--

Ile za takie ręce wołać ?


--
miljon
--
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Apr 5 2013 10:05am
--
asz?
--
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Apr 5 2013 04:20pm
Nie wiem czy ktos sledzi streamy na twitch tefał, ale był taki koleś, zilian sie nazywał, co jezdzil na wozku i w ogole mial CHIP In'a na wozek inwalidzki, a dzisiaj na reddicie wyszedl gif na ktorym widac jak typ na streamie myslal ze offnal program i sobie wstal z wozka na ktory zebral 2k dolarow i sobie poszedl :DDDDDDDDD

Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 5 2013 04:23pm
Quote (MaD_SHaDow @ Apr 5 2013 10:20pm)
Nie wiem czy ktos sledzi streamy na twitch tefał, ale był taki koleś, zilian sie nazywał, co jezdzil na wozku i w ogole mial CHIP In'a na wozek inwalidzki, a dzisiaj na reddicie wyszedl gif na ktorym widac jak typ na streamie myslal ze offnal program i sobie wstal z wozka na ktory zebral 2k dolarow i sobie poszedl :DDDDDDDDD

http://i.imgur.com/iXv3u64.gif


koniec okradania ludzi xd
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 5 2013 04:59pm
Quote (MaD_SHaDow @ Apr 6 2013 12:20am)
Nie wiem czy ktos sledzi streamy na twitch tefał, ale był taki koleś, zilian sie nazywał, co jezdzil na wozku i w ogole mial CHIP In'a na wozek inwalidzki, a dzisiaj na reddicie wyszedl gif na ktorym widac jak typ na streamie myslal ze offnal program i sobie wstal z wozka na ktory zebral 2k dolarow i sobie poszedl :DDDDDDDDD

http://i.imgur.com/iXv3u64.gif


ta, wlasnie sprawdzilem, ze zamkneli kanal, lol.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Apr 5 2013 05:10pm
Quote (MaD_SHaDow @ 6 Apr 2013 00:20)
Nie wiem czy ktos sledzi streamy na twitch tefał, ale był taki koleś, zilian sie nazywał, co jezdzil na wozku i w ogole mial CHIP In'a na wozek inwalidzki, a dzisiaj na reddicie wyszedl gif na ktorym widac jak typ na streamie myslal ze offnal program i sobie wstal z wozka na ktory zebral 2k dolarow i sobie poszedl :DDDDDDDDD

http://i.imgur.com/iXv3u64.gif


ja pierdole
a niech go cos pierdolnie i wyladuje na tym wozku :C
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 5 2013 05:15pm
Quote (Swartor @ Apr 6 2013 01:10am)
ja pierdole
a niech go cos pierdolnie i wyladuje na tym wozku :C


on wlasnie mowil, ze mial wypadek i zbiera na operacje czy cos takiego. Widocznie cut mjut i nagle chodzi.
Go Back To Polska Topic List
Prev17437447457467471715Next
Add Reply New Topic New Poll