d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17437447457467471410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,441
Joined: Jul 25 2007
Gold: 266.57
Aug 3 2013 08:20am
Quote (groom @ Aug 3 2013 02:19pm)
Nie za bardzo, nie pamietam kiedy ostatnio ogladalem jakis fajny nowy film. W srode bylem na Wolverinie i byl tak chujowy, ze myslalem, ze zasne. Jutro ogladalm wielkie wesele, moze bedzie fajny.


heh, teraz to często gówna wychodzą, a dobre są tylko efekty.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 3 2013 09:26am
poklosie i chrzest nawet nienajgorsze polaczkowe filmy
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 3 2013 10:31am
Quote (EustachyMotyka @ 3 Aug 2013 17:26)
poklosie i chrzest nawet nienajgorsze polaczkowe filmy


poklosie ogladalem, 7/10
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 3 2013 01:42pm
Clerks 2 obejrzane. Poza SOTW vs LOTR to nic nadzwyczajnego :<

Clerks 1 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 2.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 3 2013 03:16pm
Quote (zYwi3c @ 3 Aug 2013 20:42)
Clerks 2 obejrzane. Poza SOTW vs LOTR to nic nadzwyczajnego :<

Clerks 1 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 2.


Teraz pora na The Big Lebowski, nie wiem jak mogłeś tego nie widzieć rly
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 4 2013 12:16pm
obejrzałem właśnie "The Place Beyond the Pines" i kurde muszę przyznać, że niezły film, ale jeżeli ktoś ma adhd to nie polecam, duży plus za nieprzewidywalność

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 4 2013 12:17pm
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 4 2013 12:23pm
Quote (Grigo @ Aug 2 2013 09:58pm)
Oblivion - na początku trochę nudnawy, ale potem się rozkręciło i ogólnie dobry :)

e/ wyszły jeszcze jakieś fajne filmy w ostatnim roku albo paru latach?


midnight in paris imo slabe
Ghosts of Girlfriends Past lubie, ale to dlatego, ze mam slabosc do Jennifer Garner.
Love Actually, ale to sie oglada na swieta:P
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 4 2013 01:30pm
Quote (Unsatiable @ Aug 4 2013 08:23pm)
midnight in paris imo slabe
Ghosts of Girlfriends Past lubie, ale to dlatego, ze mam slabosc do Jennifer Garner.
Love Actually, ale to sie oglada na swieta:P


Najlepsza komedia romantyczna ever B)
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Aug 4 2013 01:32pm
obejrzalem wszystkie 3 czesci feast. kurwa guwno nie z tej ziemi, tak chujowych i kuriozalnych filmow pod kazdym wzgledem dawno nie widzialem - polecam.

no i jean-claude seagal rozpierdala ;D
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 5 2013 12:53am
Quote (EustachyMotyka @ 4 Aug 2013 19:16)
obejrzałem właśnie "The Place Beyond the Pines" i kurde muszę przyznać, że niezły film, ale jeżeli ktoś ma adhd to nie polecam, duży plus za nieprzewidywalność


jedyna nieprzewidywalna rzecz w tym filmie to tak szybka smierc boskiego rajanka. poza tym srrdniawka imo.

This post was edited by myr00n on Aug 5 2013 12:54am
Go Back To Polska Topic List
Prev17437447457467471410Next
Add Reply New Topic New Poll