Quote (Grigo @ Aug 2 2013 09:58pm)
Oblivion - na początku trochę nudnawy, ale potem się rozkręciło i ogólnie dobry

e/ wyszły jeszcze jakieś fajne filmy w ostatnim roku albo paru latach?
midnight in paris imo slabe
Ghosts of Girlfriends Past lubie, ale to dlatego, ze mam slabosc do Jennifer Garner.
Love Actually, ale to sie oglada na swieta:P